cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Çözümü kabul et ✅️👇

(Topic created on: 02-20-2024 12:02 PM)
252 Views
Tolgaa94
Expert Level 5
Options
Diğer
Grupta yayınlanan ve açılan konularda yapılan yorumlar içerisinde sorununuz çözüldüyse eğer lütfen ;
"çözümü kabul et" 
yapmayı unutmayalım. Bu her ne kadar sizin için bişey ifade etmesede yada bazı arkadaşlara yanlış ve saçma gelsede konuyu yayınlayan kişi için son derece önemli👇🙏😊🥰

image

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aradığım gönderi vallahi Tolga kardeşim çok haklısın. 😊

View solution in context

Solution
WhiT3-LiON
Active Level 5
Diğer
Bu da bir bakış açısı tabi, evet buna katıldım ve hak da verdim, belki benim açımdan bir anlam ifade etmediği için böyle düşünüyorum, tabi önemseyenlere de saygım var, seni de görüyorum **bleep** **bleep** epey yardımcı oluyorsun insanlara, neyse yanlış anlaşılmadım umarım, iyi forumlar

View solution in context

Solution
Diğer
👍👍 eline sağlık tolga birbirimize destek olmaliyiz

View solution in context

13 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aradığım gönderi vallahi Tolga kardeşim çok haklısın. 😊
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
😊
Anonymous
Not applicable
Diğer
😊
WhiT3-LiON
Active Level 5
Diğer
Yanlış anlaşılmayayım ama neden önemli, yani bin tane çözüm yapsan ya da beş bin konu açsan, bilmem kaç tane takipçin olsa ne olacak ki, ciddi olarak soruyorum bak samsung en çok çözüm yapana ödül falan mı veriyor ya da mod falan mı yapıyor ya da aklıma gelmeyen başka bir şey, yani ben gönderide belirttiğin saçma hatta komik bulanlardanım, cidden hani merak ettiğim için soruyorum yoksa çözüm kabulünde de problem yok benim için, bana ilginç geliyorsunuz
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Çözüm.olarak kabul edildiğinde o kişinin kendine olan güveni ve şevki artıyor grupta güveni artıyor elbette bir ödül vs yok ama şimdilik yok bir butona basmak insan sevindirmek bu kadar zor olmamalı zaten burası bir yardımlaşma forumu adı üstünde
Solution
WhiT3-LiON
Active Level 5
Diğer
Bu da bir bakış açısı tabi, evet buna katıldım ve hak da verdim, belki benim açımdan bir anlam ifade etmediği için böyle düşünüyorum, tabi önemseyenlere de saygım var, seni de görüyorum **bleep** **bleep** epey yardımcı oluyorsun insanlara, neyse yanlış anlaşılmadım umarım, iyi forumlar
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Yok sorun değil sana da iyi forumlar
WhiT3-LiON
Active Level 5
Diğer
S. I. K. S. I. K yazıyor orada, bu samsungun sansürü de öldürecek beni
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
🤣