Original topic:

כולנו זכינו ... 😍😍

(Topic created on: 08-23-2022 07:52 PM)
655 Views
kobi-dadon
Expert Level 5
Options
נושאים כלליים
ממברס יקרים היום אני רוצה להכיר לכם חברה חדשה שלי מהבוקר ומעכשיו גם של סמסונג ממברס

קוראים לה טוהר וכשמה כן היא ילדה מקסימה שכולה טוהר . היא בת 10 עכשיו ולצערנו חולה במחלת הסרטן . זו פעם שלישית שעוברת טיפולים באיכילוב שעולים המון כסף 

הבוקר באישור ועידוד ליאור המדהימה שלנו 😍פניתי לעמותה שנקראת "גדולים מהחיים " העמותה מממנת טיפולים לחולי סרטן . עוזרת בעזרה נפשית וכספית להורים וכמו כן מגשימה חלומות לילדים חולים. לשמחתי העמותה קישרה אותי במהירות רבה עם טוהר המדהימה
 וטוהר שלנו תזכה ללכת מחר להופעה של נועה קירל עם אימה וייהנו יחד ! מתנת סמסונג (מבחינתי אני באמת רק השליח מצווה )
אני זכיתי בדבר אחר מבחינתי _ קודם הפרופורציות בחיים שלנו ולהבין שאנחנו בריאים זה הכל .
דבר שני ריגש אותי שישבנו לנוח באמצע טיול והילדים ממש חיזקו לתרום את הפרס ואני שמח שהם מבינים את החשיבות . מבחינתי זה עולם ומלואו !! 
בשיחה עם אימה ואיתה ( היא היתה ביישנית) סיפרתי לה על הקהילה המדהימה שלנו ושהמתנה היא מכולנו. *ואני מתכוון לזה . מבחינתי כולנו 
נתנו בפירגון שלנו . בהרמה אחד לשני ועל זה שאנחנו שומרים על קהילה מאוחדת וטובה*

טוהר אפילו שאלה שאלות והתעניינה מה זה הקהילה . אמרתי לה שכולנו מתפללים להחלמתה המהירה .

כמובן שטוהר קפצה מאושר ואמרה שהיא לא היתה בהופעה אף פעם בגלל שלא יכלו וממש חלמה על ללכת להופעה אחרי שחברות שלה כולן הלכו. 
*טוהר המתוקה ואימה אמרו שישלחו אליי תמונות מהחוויה*

אני רוצה לומר תודה לכם !!! 
ליאור דניאלה איריס אדיר נוי תודה על מה שאתם בשבילנו !! ולכם חברי ממברס האלופים. אני אוהב אתכם אחד אחד על מי שאתם ועל הפירגונים שלכם

. מודה שבהתחלה הרעיון היה לתרום את הכרטיס לנערת בת מצווה שאין לה אבל בעקבות הפוסט של עופר עלה לי הרעיון לפנות לעמותה שעושה כל כך הרבה בשביל הילדים . מאחל לכולנו רק בריאות , אושר וכמובן שנזכה להיות *תמיד* בצד הנותן . אוהב אתכם

image

image

שמואל
Expert Level 5
נושאים כלליים
ריגשת אותי🥹
וכמובן שאתה ההשראה שלי,הלוואי וכשאגדל אהיה כמוך,אדם מקסים ומתחשב עם משפחה מקסימה ומפיץ חום ואהבה לכל סובביו❤️
Shlomo_d
Expert Level 3
נושאים כלליים
אין עליך בעולם קובי😁🤩
kobi-dadon
Expert Level 5
נושאים כלליים
אין כמוני ...וטוב שאין 😄
נדבnadav
Active Level 6
נושאים כלליים
מרגש אשריך עמך ישראל כול הכבוד לך❤
kobi-dadon
Expert Level 5
נושאים כלליים
שרק נזכה לעשות טוב . יש לנו פה קהילה עם אנשים באיכות הכי טובה שהיו עושים אותו דבר.. בגלל זה הקהילה ככה מחזיקה
0 Likes
Nivnaor32
Expert Level 5
נושאים כלליים
ואו קובי!
מדהים!!
אתה נשמה גדולה עם לב ענק!
כלכך משמח לקרוא את זה
כל הכבוד❤️
kobi-dadon
Expert Level 5
נושאים כלליים
😍 לא יודע אם מגיע לי כל המחמאות האלה . אבל שתדע שאתה חלק מהלב והתרומה .
באמת זכיתי להכיר במפגש הראשון והשני
אדם טוב . עם נשמה גדולה ואין מה לעשות זה משפיע .. תמשיך עם התשוקה שלך לסמסונג בכל הכח .
מאמין בך מהתחלה
Nivnaor32
Expert Level 5
נושאים כלליים
חד משמעית מגיע לך!
כי אני יודע שזה לא נעשה למען יראו ויראו.
זה נעשה באמת מהלב הגדול והרחב שלך!
שוב תודה רבה בשם כולנו
0 Likes
yanivoh
Active Level 10
נושאים כלליים
קובי היקר
אתה כמו ביצת הפתעה
כל פוסט וכל משפט אתה מצליח להפתיע את כולנו מחדש
בימים האחרונים אני בקושי נכנס כי אני בעומס הזוי בעבודה
ורק הערב קראתי את הסיפור האישי שלך על המשקל
פייר? עלו לי דמעות כזו כנות ופשטות והכי חשוב אופטימיות חסרת תקנה
והנה עכשיו זה הגיע
מצדיע לך איש יקר ואהוב
kobi-dadon
Expert Level 5
נושאים כלליים
חחחח. ביצת הפתעה זה גדול !
יש משהו בזה _ כילד הייתי שתקן ביישן
עד כיתה ו לא דיברתי בכלל . ולאט לאט נפתחתי .
לגבי האופטימיות : אישתי תמיד אומרת לי שאני יותר מדי אופטימי כמו ילד . אבל כיף להיות ככה ( פחות דאגות)