Original topic:

איך מצטרפים לקהילות Samsung Members אחרות?

(Topic created on: 04-21-2022 12:15 AM)
405 Views
Alon7
Active Level 8
Options
נושאים כלליים
לילה טוב לכולם,

מאז הפעם האחרונה שהייתי פה (יולי–אוגוסט עשיתי הפסקה), מאז הפעם הראשונה שהייתה תחרות משמעותיות על טלפון, אני מרגיש שהקהילה קצת השתנתה. ולצערי לא לטובה.

מאז שהתחילו פה תחרויות וכד' תחושתי היא שהתפרקנו כקהילה. כל אחד מתעסק בעצמו ויש חוסר אכפתיות ותאוות בצע כלפי פרסים.

מה זה הפרסים האלו?
בסך הכול איזה טלפון, איזה שובר, איזה כמה מאות שקלים. ואני מרגיש שמתחרים על זה בצורה לא נחמדה ולא נאותה.

אם אני הייתי המנהל של הקהילה הזאת, הייתי מפסיק את התחרויות החדשות האלו (חדרי בריחה וכד') וחוזר לפעילויות הישנות – תחרויות צילום ודברים יותר קהילתיים ומגבשים.

אני מרגיש שזה נהיה מקום לזכות בו במתנות ובפרסים; ולא מקום לתת עזרה, לכתוב מדריכים, לפרסם כתבות, לעניין אנשים.

בנימה אופטימית זו, אני חושב שאעזוב כאן ועכשיו.
מיותר לציין שהעזיבה שלי היא חלילה לא בגלל אנשים ספציפיים והיא כמובן שלא נועדה לפגוע ברגשותיהם של אחרים.

תודה לאלו שעזרו לי וצחקו איתי ביחד שנה שעברה וקצת השנה. בלעדיכם זה לא היה אותו דבר :).

אם מישהו יודע איך מצטרפים ל-Samsung Members ארה"ב/בריטניה (וכד'), אשמח לשמוע ממנו הסבר.

לילה טוב לכולם 😴
13 Comments
NoamMeir
Expert Level 5
נושאים כלליים
אלון! נוכחותך תחסר לנו מאוד. אני לא אשכנע אותך להישאר כאן ולא לעזוב, כי זו לגמרי בחירה שלך, אך רק אגיד שנוכחותך כאן בקהילה היתה מדהימה ושנתגעגע אליך מאוד (תבוא לבקר מידי פעם!).

בנוגע לתחרויות שדיברת עליהן, לא סתם הן נקראות אתגרים כאן בקהילה, ולא תחרויות - האתגרים מאתגרים אותנו טיפה, וכל אחד מנסה לזכות ולהצליח בהם ברמה האישית. בניגוד לתחרות, שממש מתחרים אחד בשני ומנסים לתפוס את המקום הראשון.
אני יחסית מתחבר לאתגרים שיש בקהילה, אבל לגמרי מבין למה שכתבת ולליבך. אשמח מאוד אם אתגרי הצילום יחזרו, אך לא חושב שזה העניין - אולי כדאי למצוא אתגרים של עבודת צוות ודברים שלא נרגיש בהם תחרות אחד מול השני. וממש אשמח לראות גם אותך משתתף בהם.
EladSolomon
Expert Level 5
נושאים כלליים
וזה די לא אפשרי למען האמת... על מנת להשתתף בתחרויות מסוימות עליך להשתמש רק דרך האפליקציה.
ובאפליקציה לא ניתן לעבור למדינה אחרת משום שאתה משוייך על פי כרטיס ה - SIM שלך

מבין לליבך וממליץ לך לעשות פסק זמן ולשקול את ההחלטה שלך לאחר זמן
Shmuel1992
Active Level 7
נושאים כלליים
אלון אני חושב שיש דברים שאתה אמרת שנכונים ויש גם דברים פחות נכונים...

האנשים בקהילה מאוד חמים וחברמנים , כל שאלה שנשאלה תמיד היו קופצים לעזור כדי למצוא פתרון מתאים או סתם לזרוק מילה טובה על תמונה שהועלתה לגלריה.
מבחינת התחרות אין ספק שזה מבאס שמישהו שכבר יש לו את המכשיר זכה בעוד אחד כזה אבל זה חלק מהתחרות ומישהו היה צריך לזכות - כל הכבוד על הזכייה מגיע ללירון.
כן אני גם התבאסתי שלא זכיתי כי אני ממש רוצה להחליף את המכשיר שלי ואין לי יכולת כלכלית לעשות את זה כרגע אבל זה המצב ולכל אחד יגיע רגע הזכייה שלו, הכי חשוב לפרגן ולא להיכנס לבאסה... זאת לא סיבה לעזוב את הקהילה.
Adam_Mordehai
Active Level 9
נושאים כלליים
ההצטרפות היא אך ורק
אם יש לך ROM של מדינה אחרת
או לעשות חשבון חדש דרך VPN של המדינה שאתה רוצה
מעודכנים מקווה שלא תעשה את זה אבל זה לבחירתך

כלומר ברישום משתמש חדש המדינה לא אמורה להיות ישראל
0 Likes