Original topic:

זוכרים את הבחור שטען שהירח מצולם שקר? אז הוא שיקר

(Topic created on: 03-14-2023 01:51 AM)
219 Views
liad
Expert Level 2
Options
Galaxy S
הבחור מרדיט בקישור טען שהירח שמוצלם לא אמיתי? , אז הרבה מסקרים ניסו לחכות מה שהוא עשה וגילו שהוא עשה זה עריכה, מה שהסמסונג כן עושה זה להוסיף חדות לתמונה, לא מחליף בירח אחר!
סמסונג לא 'שיקרו', רק הבחור הרנדומלי ברדיט.
מסקנה, אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים ברשת במיוחד שזה לא מסקרים אמינים ומוכרים 

אחד הסיקורים שמצאתי שמראים שהירח בסמסונג כן אמיתי(רק עם קצת תוספת חדות שai מוסיף): 

עוד סרטון של מסקר 
על הדרך 2 ירחים אחד צולם עם מצלמה מקצועית והשני עם הטלפון שלי
liad_0-1678789595887.pngliad_1-1678789602032.png

החדות והשייפור שהמחשב מוסיף אפשר לבטל וזה עדיין פרטים אמייתים

8 Comments
Kfeer
Expert Level 4
Galaxy S
זה היה די ברור, עוד בפוסט הרדיט הפנו אותו לעמוד בקהילת סמסונג camcypedia שמסביר את מנוע זיהוי הירח ועיבוד שלו בתמונות
נחום
Expert Level 5
Galaxy S
תודה רבה ליעד. אם לרגע עוד ניסה להתגנב איזשהו ספק, הסרת אותו לגמרי.
APhoto4u
Expert Level 5
Galaxy S
תודה רבה על שיתוף המידע
Shlomo_d
Expert Level 3
Galaxy S
מאוד ברור שזה מה שקורה, בעיקר כשמצלמים דברים אחרים מרחוק..
Galaxy S
הניסוי שלו מוכיח שסמסונג עושה שימוש ב-AI כדי לחדד את התוצאה, וזה נכון, זה אף פעם לא היה סוד.

וואווי למשל החליפו לגמרי את הצילום של הירח אצלם ופשוט הניחו תמונה של ירח במקום האמיתי שצולם, זה ממש לא המקרה בסמסונג.

חוץ מזה, התלונות על זה ממש מצחיקות אותי, הרי כל המתלוננים מעלים תמונות מלאות פילטרים לרשת, ערוכות בצורה כמעט גמורה, ובכלל זה עידן שמעלה לרשת תמונות שהן לא המציאות, אז מה התלונה פה? חח
NoamMeir
Expert Level 5
Galaxy S
אבל תחשוב שאת העריכה שאנשים עושים זה ברצון שלהם, כלומר הם בוחרים לערוך ככה - ואם סמסונג מספרת שהיא מספקת את האופציה הזו, היא לא יכולה לפברק את זה. הרי אם זה באמת היה המצב והתמונה לא היתה אמיתית, אבל סמסונג היתה מודיעה על זה מראש, מן הסתם התגובות לא היו כאלה.
וכמובן שידוע שמדובר פה בעיבוד תוכנתי, שאת זה סמסונג כן מספרת.
Galaxy S
זה חלק מהנקודה שלי - אם הם עושים את זה מרצון, זה אומר שהם רוצים בזה, מעדיפים את זה.
אז שיפור תמונות באמצעות AI נהיה מאוד שכיח, אז מה ההבדל אם זה ייעשה גם על צילום של ירח ולא רק על בני אדם?
זה כבר שנים ככה.
MonsiuerLeon
Expert Level 1
Galaxy S
שימוש בai הוא בכלל לגיטימי
הרי כל תמונה שאנחנו מצלמים בטלפון עוברת עיבוד מסוים על ידי המכשיר.