Original topic:

galaxy s10 plus -עמידות לרעש

(Topic created on: 03-14-2023 12:44 PM)
124 Views
גלקסי23אולטרה
Active Level 4
Options
Galaxy S
אני הולך לחדש רישיון לאקדח ורציתי לדעת אם תהייה בעיה אם אני משאיר את הטלפון בכיס? הרעש וההדף של האקדח יכולים לעשות נזק כלשהו לגלקסי?
יש איזה מידע לגבי בדיקות מעבדה בעמידות לרעש? כמו שיש עמידות למים?
6 Comments
APhoto4u
Expert Level 5
Galaxy S
כשחידשתי רישיון לנשק נכנסתי עם שני מכשירי הסמסונג גלקסי שברשותי למטווח ורק דאגתי שלא יהיו בכיס מצורכי נוחות בלבד!!
מקווה שקבלת תשובה 🙂
0 Likes
APhoto4u
Expert Level 5
Galaxy S
היי
במידה וקבלת מענה לשאלתך אשמח אם תסמן אותה בהתאם.
יום מקסים🙂🙏
0 Likes
Avichai
Expert Level 4
Galaxy S
שאלה: מה אתה חושב שעלול לקרות?
אתה הולך ברחוב עוברות מכוניות משאיות שעושות רעש ברמה שלא היתה מביישת...

הבעיה האולי יחידה היא במקרה שאתה משתמש במיקרופון להקלטה אז אולי הרעש יכול לפגוע ברגישות של המקרופון וגם זה לא נראלי אלא אם כן אתה ממש מצמיד את האקדח לטלפון (למיקרופון)....

בכל אופן לפי מה שתיארת לא אמורה להיות בעיה משום שאתה לא משתמש במיקרופון בזמן שהוא כבוי...
0 Likes
Galaxy S
כן כנראה שלא אמור לקרות משהו בגדול אבל בכל זאת חשבתי בגלל ההדף אם זה מספיק כדי לגרום לאנשים לקבל צםצוף באוזניים אז חשבתי אולי זה גם יכול לפגוע במיקרופון או אפילו לסדוק קצת את המסך
0 Likes
Avichai
Expert Level 4
Galaxy S
אם תכוון ליד המסך יכול להיות באמת שהמסך יסדק או משהו בסגנון, אבל לא ראיתי מישהו יורה עם הטלפון סמוך לאקדח (יעני ממש סמוך, כי אקדח בגובה חזה וטלפון בכיס לא אמור להוות בעיה, מה גם אתה שולח את היד קדימה...)... 🙃
0 Likes
Itay2000
Active Level 7
Galaxy S
אני דיי בטוח שהטלפון יוכל לשרוד, הרעש לא יפריע למיגרופון וההדף לא ישפיע עליו בגלל שאתה לא תעוף או משהו מהירי. תוכל לבדוק אחרי ירייה את המיגרופון והחיישנים בשביל להיות בטוח
0 Likes