Original topic:

משחק | ערוך את התמונה ⚒️

(Topic created on: 10-22-2021 03:13 PM)
27 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
נושאים כלליים

ערוך את התמונה.png

היי לכולם, וברוכים הבאים למשחק הכי מגניב בקהילה ;) (סתם, אי אפשר באמת להשתוות לחדר הבריחה ולשאר הפעילויות של המנהלים..).

בשבועות האחרונים פרסמתי מדריך לעיבוד ועריכת תמונה המחולק לשני חלקים - החלק הראשון מדבר על עריכת תמונה בסיסית, והחלק השני על עריכה מתקדמת יותר. לאחר שהחכמתם קצת מהמדריכים, חשבתי על הדבר הבא - למה לא שכל אחד יראה את הכישרונות שלו ומה שהוא למד בעריכת התמונות? מאוד מסקרן אותי לראות את העריכות שלכם, במיוחד את העריכות המתקדמות והמושקעות יותר.

אז מה אני רוצה מכם? בכל פעם, כל מי שבא לו יגיב כאן עם תמונה נחמדה שהוא צילם. שאר משתמשי הקהילה יורידו את התמונה לסמארטפון שלהם או למחשב, או יצלמו מסך, ויערכו את התמונה כפי רצונם. לאחר העריכה, הם יגיבו עם התמונה לתגובה שבה נמצאת התמונה המקורית! ככה נוכל לראות את ההבדל בין העריכה למקור, ובין עריכה של משתמש אחד לעריכה של משתמש אחר.

אתם יכולים לערוך איך שבא לכם (בעדיפות לעריכה קצת מושקעת, אבל גם בסיסית זה ממש טוב!), זה לא הכי משנה איך, העיקר שתהיו שותפים למשחק :)

אם לא הבנתם - אתם יכולים להיות מי שמצלמים, מי שעורכים או גם וגם. מה שבא לכם. אם אתם רוצים לשלוח תמונה - פשוט הגיבו בפוסט עם תמונה. אם אתם רוצים לערוך תמונה - ערכו תמונה של מישהו שכבר הגיב, והגיבו לתגובה שלו בצירוף התמונה שערכתם.

אתם יכולים לשלוח פה כמה תמונות, או לערוך כמה תמונות. אפילו לערוך כמה עריכות לתמונה אחת! זו בחירה שלכם.

אז.. אני אתחיל. אשלח את התמונה שצילמתי בתגובה לפוסט. מי הראשון שעורך?

24 Comments
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
כל התמונות יפותScreenshot_20211025-082617_Samsung Members_37531.jpg
MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
אהבתייי 😄 ותודה!!
0 Likes
אסתרר
Active Level 3