Original topic:

הפוסט האחרון שלי כמגשרת

(Topic created on: 03-03-2024 04:54 PM)
687 Views
IrisA
Expert Level 5
Options
נושאים כלליים

היי חברים יקרים, שבוע טוב לכולם!

פוסט סיכום תקופה מדהימה בסמסונג ממברס, מעדיפה לא לקרוא לזה פרידה :)
זה הפוסט האחרון שלי בתור מגשרת בקהילה היקרה שלנו, הגיע הזמן שלי להמשיך הלאה ולהשתלב במקצוע שבחרתי ללמוד.

אז איך מסכמים שלוש שנים משמעותיות ביותר? וואו קשה..
עברתי על הפוסטים שהעלתי בזמן הזה, כל הסיכומים השבועיים, אתגרי צילום, מדריכים, פעילויות, ימי הולדת, קבלות דרגות וסתם פוסטים של כיף.. ובהדרגה ראיתי איך התפתחתי יחד איתכם.
בשבילי הקהילה שלנו תמיד הייתה יותר מעבודה וזה לגמרי בזכותכם! למדתי הרבה דברים שאקח איתי הלאה והייתה לי את הזכות לעבור איתכם את התקופה המדהימה הזו.

אני מודה לכם על האהבה והתמיכה שהענקתם לי ולצוות בזמן שהיינו כאן. כל שיחה, תגובה ומפגש הוא זכרון יקר שישאר איתי לתמיד.
נכנסתם ללב ובאמת לא נפרדת מכם, אתם יודעים איך להשיג אותי :)

תודה לצוות המדהים שלי ולמנהלת הקהילה האלופה. אתם לא רק שותפים בעבודה, אתם משפחה. תודה לכל אחד ואחת מכם על המחויבות, היצירתיות והשאיפה להיות הטובים ביותר. תודה שהייתם בשבילי בכל שעה.
תודה לLior על המקצועיות והדוגמה האישית שהיא נתנה לי ולצוות, את מעוררת השראה! לא תפגשו בשום מקום אדם כל כך מסור.
ואיך בלי NoyS החצי שלי :) האישיות הכי מיוחדת שהכרתי אי פעם, אוהבת אותך מאוד! מעריכה את כל העבודה הקשה שעשית, תמיד דוחפת קדימה ומשפרת כל מילימטר.
ותודה ענקית לכולכם! על ההשקעה שלכם, על הפוסטים המהממים שלכם ועל תשומת הלב.

בעזיבה שלי, אני מביטה לאחור עם הרבה זיכרונות חמים והרבה הוקרת תודה, אני יודעת שהקהילה הזו תמשיך לפרוח. אני מאחלת לכם כל הצלחה בעתיד והמשך עשייה מרתקת במסע שלכם עם Samsung Members שתהיה לכם דרך פרודוקטיבית, מרשימה ומלאת השראה.

ומי שרוצה להציץ, מצרפת את הפוסט הראשון שלי כאן בקישור, אני זוכרת אותו כאילו כתבתי אותו אתמול.

Screenshot 2024-03-03 164135.pngתמונת מפגש1.jpg

Screenshot 2024-03-03 164219.pngScreenshot 2024-03-03 155018.png

11.png

תודה ממברס💙

54 Comments
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
איריס יקרה ואהובה שלנו
אני בטוח שאת תצליחי בכל אשר תפני.
כולנו אוהבים ומלווים אותך להצלחות הבאות בהרבה אהבה והוקרה❣️
Iris10
Active Level 4
נושאים כלליים
תודה נחום היקר! האבא של הקהילה היקרה שלנו, זה שתמיד נותן את החום והאופטימיות בכל מילה שהוא כותב, מעריכה מאוד💗
יוחנן
Expert Level 2
נושאים כלליים
איריס היקרה!
"סוף זה תמיד התחלה של משהו חדש"
תודה רבה על 3 שנים של פעילות אדירה בדבר הענק הזה(שהוא כבר הפך למשפחה) שנקרא Samsung Members מאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך 💙
Iris10
Active Level 4
נושאים כלליים
תודה יוחנן היקר! מקווה שעוד ניפגוש אותך במפגשי קהילה😊 בהצלחה בהמשך!
שמואל
Expert Level 5
נושאים כלליים
תודה ענקית איריס היקרה, תודה לך על כל מה שעשית למעננו, למעני ולמען כל הקהילה כולה.
תודה לך שהיית שם מהרגע הראשון ועזרת לעצב את הקהילה כפי שהיא היום, תודה לך על כל פוסט, סיכום, פעילות או תשובה שסיפקת מכל הלב הענק שלך ותודה שפשוט היית את, לא יכלתי לדמיין את הקהילה בלעדייך, בלי הקסם שלך והתוספת שלך אליה, אני כל כך מעריך אותך ואת מה שהבאת לקהילה הזו ושום דבר מזה לא היה מובן מאליו, אני מאחל את את כל הטוב שבעולם והמוןןןןןן בהצלחה בדרך החדשה ובע''ה שיהיה לך רק אושר ושמחה בכל צעד שתעשי, אני בטוח שאיפה שלא תהיי- את תהיי מדהימה!
תודה לך איריס!20240303_173021_1000053417_1709479821.jpgNatiL.-1588_1000013890_1703495169.jpg
Iris10
Active Level 4
נושאים כלליים
שמואלללל, אין עליך! תודה על כל הפוסטים ועל עונת הצייד😄 תותח!
שמואל
Expert Level 5
נושאים כלליים
חחחחח גדוללל 😂 😂 😂
''עונת הצייד'' 😆
Kfeer
Expert Level 4
נושאים כלליים
איריס היקרה! תודה עד אינסוף על ההשקעה בקהילה וההירתמות וההיקשרות כלפינו אפילו בפן האישי, חד משמעית זו לא התקשורת האחרונה בינינו ומקווה לשמור על קשר גם מחוץ לקהילה,
בהצלחה בכל דרך שרק תצעדי בה את ראויה לגדולה בכל שרק תבחרי 🤍♥️
Iris10
Active Level 4
נושאים כלליים
תודה כפיר! בטוח שעוד ניפגש ונדון על פוליטיקה🙃