Original topic:

צמיד Galaxy fit2 [להלן: מה שמעולם לא חשבתי שאגיד]

(Topic created on: 11-30-2020 01:16 PM)
155 Views
MonSamsung
Expert Level 5
Options
מוצרים לבישים

image

[פוסט חוויית שימוש]

את הצמיד קיבלתי מתנה בקניית Galaxy s20 FE.
לא האמנתי שאי פעם אני אשתמש בצמיד כזה. זה תמיד היה נראה לי דבילי ומעצבן, והאמת שגם לעולם לא היה סיכוי שאקנה דבר כזה וזה לא היה קורה לולא קיבלתי אותו יחד עם הטלפון.

אז קרה הלא יאמן והנה אני משתמשת בו ואפילו נהנית!

אז רק כמה מהדברים הטובים:
  • מקבלת בו התראות של הודעות, וואטסאפ ושיחות מהטלפון (וזה משמעותי לאחת כמוני שמשתמשת בשני מכשירים, זה נוח שאני לא צריכה להסתכל בשניהם ומקבלת מיד את ההתראות אליי מהאחד שפחות נגיש) אני יכולה לשים את הטלפון על שקט - כשצריכה שיהיה על שקט - ויכולה להסתכל בהתראות בצמיד בלי להוציא את הטלפון! בנוסף ישנה אפשרות של השבת הודעות קצרות ומוכנות מראש. ככה, בלי להוציא את הטלפון על כל שטות.

image
התמונות לקוחות מאתר סמסונג

• ניתן להפעיל את המוזיקה שתידלק בטלפון בלחיצה אחת בשעון.
  • מדידת דופק בצורה כלכך זמינה ונוחה (דבר שעוזר לי בעבודה שדורשת ממני להשאר בקור רוח... וגם מעקב בפעילות גופנית שאצלי זה יומיומי).
  • תרגילי נשימות!!! סופר איתך את הנשימות והנשיפות ומנחה אותך מתי לנשום ומתי לנשוף וכמה זמן (ואני עושה תרגילים עם נשימות כאלה יומיום כשרוב הגברים בעבודה [כל האימונים שלי, בעבודה] חושבים שזה מטופש והנה סופסוף קם הגבר שאפילו מדרבן אותך לזה 😆).

image
התמונה לקוחה מאתר סמסונג

• והדובדבן שבקצפת.... כהרגלי התאמנתי לי להנאתי בהטלת סכינים, ופתאום משום מקום אני רואה הודעה בשעון: עבודה טובה המשך כך וזוהה אימון כושר (עם ציור של הרמת משקולות...) זה היה דיי מפתיע כי לא חשבתי על זה ולא ציפיתי לזה... אמנם הטלפון מזהה באופן אוטומטי פעילות למשל כשהולכים או כשרצים, אבל מעולם לא זיהה אימון כושר אחר, אלא נדרש תיעוד ידני. והוא גם לא מסוגל לזהות כיוון שבאופן טבעי הטלפון לא צמוד לגוף עם חיישנים כדי להבין שאת מתאמנת... והנה סוף סוף גם הבוקר באימון תרגילים ככה בלי לתעד ובלי ללחוץ על כלום נרשמה לי הפעילות שהוא זיהה ומספר הדקות שבוצעה הפעילות. וזה נותן מוטיבציה זה כמו לקבל טפיחה בשכם על עבודה טובה 😉
וכמובן שהוא מסנכרן את כל נתוני הבריאות ל Samsung Health ♥ 

וגם...:
image
התמונה לקוחה מאתר סמסונג

זה ועוד כמה דברים נחמדים (מזכיר לך לשטוף ידיים ואפילו סופר לך את השניות 🤭), שאפשר לקרוא כאן:

*אולי תחשבו שאני מגזימה קצת, אבל בשביל אחת כמוני, שאף פעם לא רצתה כזה דבר, זה מפתיע, נחמד ושימושי.
(ואני גם בטוח עוד אזכר פתאום בעוד פיצ'רים כייפים ושימושיים שלא כתבתי!!!)
9 Comments
LiamBuhbut
Expert Level 5
מוצרים לבישים
פוסט מעולה! תתחדשי ותהני😊
מצרף פוסט שעליתי על Galaxy Fit2 מוזמנים לעיין בו:
https://r2.community.samsung.com/t5/מוצרים-לבישים/הכירו-את-Galaxy-Fit2/td-p/5769426
MonSamsung
Expert Level 5
מוצרים לבישים
תודה רבה 😊 ואיך שכחתי את הפוסט שלך 🤦 סליחה ליאם 🙏
היה נחמד מצידי אם הייתי מועילה בטובי לזכור כשקיבלתי אותו ולא הבנתי מה לי ולו...!!
MonSamsung
Expert Level 5
מוצרים לבישים
תודה רבה 😊
Nivnaor32
Expert Level 5
מוצרים לבישים
ואו מגניב חידשת לכולנו!!👍🏻👍🏻
MonSamsung
Expert Level 5
מוצרים לבישים
תודה ניב ☺
0 Likes
Roee
Active Level 8
מוצרים לבישים

אחלה סקירה, נהניתי לקרוא!

אבל למה שני מכשירים?

MonSamsung
Expert Level 5
מוצרים לבישים
תודה רועי 😊

ואלו הם חיי.... אולי יום אחד אחיה חיים נורמלים (או שלא. על מי אני עובדת...)
Idan26
Active Level 1
מוצרים לבישים
סקירה מעולה!
הזמנתי לי את הGalaxy Fit2 לפני כמה ימים והפוסט בהחלט חידש לי דברים על הצמיד!
MonSamsung
Expert Level 5
מוצרים לבישים
איזה כייף תתחדש 😄
ותודה שימחת אותי!!!
0 Likes