Original topic:

בעיות קישוריות בשילוב של Galaxy Watch 3 (LTE) ו- Galaxy Buds Live

(Topic created on: 11-22-2020 10:54 AM)
383 Views
Ori_Swid
Active Level 4
Options
מוצרים לבישים

היי כולם. 

קניתי לאחרונה שעון מסוג Galaxy Watch 3 דגם הLTE (עם הגלישה הסלולרית) ואיתו בנוסף קניתי אוזניות Galaxy Buds Live. 
אני חייב לציין שאלו האוזניות TWS הראשונות שלי. 

אני משתמש בשעון כשאני יוצא לריצות, משאיר את הטלפון בבית ומדבר ומאזין למוסיקה דרך השעון ואוזניות BT. 

שמתי לב שיש בעיות קישוריות רציניות בין השעון של סמסונג לאוזניות של סמסונג (שני מוצרים שאמורים לעבוד חלק יחד). המוסיקה קופצת ונקטעת - גם מוסיקה מספוטיפיי וגם מוסיקה שהועתקה לשעון - ושיחות נשמעות גרוע - הצד השני נשמע קטוע ו"רובוטי", הווליום באופן כללי חלש גם בשיחות וגם במוסיקה כאשר שניהם מוגדרים על עוצמה מירבית. 

כאשר אני משתמש בשעון עם אוזניות קשת JBL (E55BT) הצליל במוסיקה/שיחות נשמע נקי וחלק ללא קטיעות. 
כאשר אני מחובר עם האוזניות לטלפון Galaxy Note 10 Lite הצליל במוסיקה/שיחות גם נשמע נקי וחלק ללא קטיעות.
הבעיה היא בקישוריות בין השעון לאוזניות. 

מאכזב ששני התקנים שמיוצרים באותה החברה לא "מדברים" טוב אחד עם השני. 

12 Comments
Nivnaor32
Expert Level 5
מוצרים לבישים
היי,
מאמין שצריך להיות לזה פיתרון..
נסה לפנות ל-Samsung דרך ה'עזרה' בממברס.
Tom7
Active Level 5
מוצרים לבישים

היי @Ori_Swid,

נסה לשחזר את הבעיה שאתה חווה וזמן קצר לאחר מכן (עד כ-20 דקות) חבר את השעון למכשיר הנייד דרך Galaxy Wearable>שלוש קווים צד ימין>צור קשר>דוח שגיאה>מלא את הפרטים, תאר את הבעיה שאתה חווה בפירוט וחשוב לצרף נתוני יומן מערכת. וודא כי היישום נשאר פתוח ברקע עד לסיום איסוף נתוני יומן המערכת. 

תודה רבה!

Ori_Swid
Active Level 4
מוצרים לבישים

בוצע, ערכתי בדיקה של כ4 שירים. 

בשיר הראשון ניגנתי מSamsung Music ללא הפעלת אימון.

בשיר השני ניגנתי מSamsung Music עם הפעלת אימון. 

בשירים השלישי והרביעי ניגנתי מSpotify כאשר האימון פעיל. 

בכל השירים ניתקלתי לפחות במקרה אחד של קפיצה. שלחתי דרך Galaxy Wearable דוח שגיאות כולל צירוף של נתוני יומן מערכת. 

אני חייב לציין שבSpotify  הווליום היה נמוך יותר מSamsung Music. בשני המקרים ניגנתי על עוצמה 15 וזה הרגיש לי חלש מידי. 

Tom7
Active Level 5
מוצרים לבישים

היי אורי,

לאחר בדיקה הדוח נשלח בהצלחה. 

הנתונים הועברו לניתוח ותעודכן בסיום דרך היישום Samsung Members.

יום טוב!

Eladle
Active Level 1
מוצרים לבישים
היי, האם חזרו אלייך עם ניתוח הבעיה? פתרון לבעייה?
אני מתוסכל מהנושא הזה ממש כיוון שאי אפשר לצאת לספורט בחוץ עם האוזניות..
0 Likes
Ori_Swid
Active Level 4
מוצרים לבישים
שלחו אותי לבדוק את האוזניות במעבדה.
0 Likes
Eladle
Active Level 1
מוצרים לבישים
ובדקו? מצאו משהו? יש טעם ללכת בכלל?
0 Likes
Ori_Swid
Active Level 4
מוצרים לבישים
עוד לא הלכתי...
0 Likes
Eladle
Active Level 1
מוצרים לבישים
שלום, אני חווה את אותה הבעייה בדיוק.

הבעייה מתרחשת כאשר האוזניות מחוברות אל מכשיר הטלפון/שעון בהאזנה כאשר נמצאים מחוץ לבית/באזור פתוח ללא קירות.
אני עם מכשיר S20 plus, galaxy watch 3 ואוזניות buds live.

כאשר אני נמצא מחוץ לבית בהאזנה מהטלפון ואני מכניס אותו לכיס או שהוא בתזוזה הסאונד פשוט נקטע לסירוגין.
כנל שאני רק עם השעון ומאזין למוזיקה בחוץ שאני מפעיל את המוזיקה והיד במנח מול הפרצוף הזה תקין ושאני מוריד אותה ונמצא בתזוזה פשוט אי אפשר להאזין למוזיקה, הסאונד נקטע כל עוד היד בתזוזה.
זה לא קורה עם אוזניות buds של Bose שנבדקו גם כן, לא במכשיר הטלפון ולא דרך השעון.

חשוב לציין שעשיתי איפוס לאוזניות, עדכוני גרסאות וגרסאות גם לשעון, לאוזניות ולטלפון.

קראתי בפורומים שזו בעייה שיש לעוד המון אנשים עם האוזניות

מה ניתן לעשות?

תודה רבה.
0 Likes