Original topic:

אוסף תמונות #בנסיעה 🚘

(Topic created on: 11-24-2022 08:31 PM)
304 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
גלריה
כבר הרבה זמן שאני חושב לאגד את כל התמונות #בנסיעה שצילמתי בחודשים האחרונים, אבל אני תמיד מתעצל להתחיל לחפש בגלריה את התמונות האלה שהזדמן לי לצלם בכל מיני נסיעות.
היום זה היום. החלטתי שאני עושה את זה. למה דווקא היום?
טוב, זה ידוע מי האחת והיחידה כאן שהמציאה את התמונות #בנסיעה...
המישהי הזאת גרמה לי להעלות חיוך על הפנים שלי היום, ועשתה משהו מתוך - כנראה - מחשבה עליי. ללא כל תגמול או תמורה. משהו ממנה אליי...
MonSamsung היקרה, אוהב ומעריך אותך מאוד! תודה רבה על מה שעשית למעני היום. לא אשכח את זה ♥︎ (אמאלה עשיתי את הלב של המקלדת וזה יצר לי את הלב הזה). את בן אדם מיוחד ותתפלאי לשמוע, עם לב ענק! וכולם צריכים לדעת מזה. המעט שאני יכול לעשות הוא להקדיש לך את הפוסט הזה... (טוב, אני יכול גם קצת יותר. נראה מה ומתי).

image
נתחיל בשקיעה! אם מקדישים למון, אז עד הסוף...

image

image

image
מישהו מזהה בדרך לאן זה? רמז: גם מוקדש למון...

image

image

image
איזה כיף שתפסתי את המטוס הזה!

image
ומהיום.. הגשם בעיצומו

מון, לאיזו תמונה הכי התחברת? אשמח לשמוע גם את השאר :)
27 Comments
LiamBuhbut
Expert Level 5
גלריה
תמונות מדהימות! אין על מון בעולם
MonSamsung
Expert Level 5
גלריה
ליאם תודה רבה אתה הצמד הראשון שלי פה 🥰😉
LiamBuhbut
Expert Level 5
גלריה
😊❤️
NoamMeir
Expert Level 5
גלריה
תודה ליאם! וחד משמעית
MonSamsung
Expert Level 5
גלריה
מסמיקה לי פה בשקט.
MonSamsung
Expert Level 5
גלריה
אתה רוצה שאני אבכה פה או מה!!
אני בשוק...

אז ראשית, לא חשבתי שזה היה כלכל משמעותי בשבילך, ואני שמחה שזה כן... באמת שחשבתי שזה הכי בקטנה שיכול להיות, מזדמן שכזה.
היה שווה את המאמץ.

שנית, תודה רבה על ההקדשות המרגשות פה. באמת, אני צמרמורת. ולא יכולה לחשוב על הזמנים בהם לא אהיה כאן זה מעציב אותי. ומקווה שלפחות יישארו לכם התמונות והמילים... אתם הכי מבינים אותי בעולם ומכירים המון ממה שאף אחד אחר לא.

שלישית! הכי התחברתי?
ברור שקודם כל לשקיעה הראשונה... אשכרה נרעדתי כשראיתי את התמונה. "יפה שקיעת שמש ללב עצוב..." כולכם כבר יודעים כמה שאני אוהבת ובטוח שהייתם מנחשים...
וגם זו שבדרך לים המלח, זו עם המבנים..זה מזכיר לי את אחד המקומות האהובים עלי.
טוב חייבת לבחור גם את הגשם. כי אני אוהבת אותו גם. והתמונה לוקחת את הראש למחשבות רחוקות.

וחוץ מהנבחרות, אהבתי הכל. תפיסת-מטוס-אליפות... ואיך אפשר בלי המדבר היפה עם האדמומיות והשלווה, שאר הנופים שמזכירים לי נשכחות.

תודה נעם.
NoamMeir
Expert Level 5
גלריה
ברור שזה היה משמעותי בשבילי. אמרתי לך, עצם המחשבה עליי במעשה, ועד הביצוע.. גם אם דבר קטן, אם הוא נעשה למעני, אני מעריך אותו לא משנה מה נעשה ואיך. ופה לא מדובר בדבר כזה קטן, בעיניי.
מצחיק שהתווכחת עם עצמך איזו תמונה הכי אהבת.. שמח שהכי אהבת את הגשם. גם אותי לוקחת למקום אחר.

תודה מון. את מדהימה. ♥︎
MonSamsung
Expert Level 5
גלריה
חחח תודה רבה יוחנן אני מחייכת פה במבוכה ☺️
יונתן-מ
Expert Level 2
גלריה
יופי של תמונות👏👏👏