Original topic:

סמסונג דקס

(Topic created on: 01-10-2024 10:43 PM)
38 Views
Lionma
Active Level 3
Options
אפליקציות ושירותים
למה אפליקציית דקס נראית כלכך גרוע? כשאתה משתמש באפליקציה, יש ירידת איכות מטורפת מבחינה ויזואלית. האייקונים מפוקסלים, הווידאו לא מסתנכרן. מרגיש כמו תוכנה שעדיין נמצאת בשלב בטא כלשהו. האם סמסונג תרים את הכפפה ותאפשר לנו לקבל את הגרסה שנתנה לטאבלטים החדשים שהוציאה? מתי יפסיקו להתעסק כל היום במצלמות כל הזמן ושיפורי יציבות במערכת ההפעלה, ובמקביל להשאיר אפליקציות מסוימות באותו מקום בו היו מאז שראו ההפצה הראשונה שלהן? האם סמסונג לא מעוניינת לחדש בדברים שאינם קשורים למצלמות או מסכים? 
15 Comments
DANI_M
Active Level 9
אפליקציות ושירותים
לא בטוח שיעזור כי אני לא בדקתי את זה באופן אישי
אבל נסה את זה:
תיכנס אל good Lock ול Life up
MultiStar ואז על I ♡ Samsung DeX
שמה תפעיל את האוםציה הראשונה .
1704919408226.jpg
eliad
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
זה בדיוק מה שבאתי להגיד
Lionma
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
האמת שזה לא ממש עוזר
0 Likes
Lionma
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
אבל, good catch
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

היי, ברוכים הבאים לקהילת Samsung Members.

מצטרפת לתגובות הקודמות של חברי הקהילה - נכון להיום, התמיכה באפליקציית DEX יכולה להשתנות בהתאם למפרט הטכני של המכשיר והמסכים. יש לקחת בחשבון גם את סוג החיבור בו אתה משתמש.

מבדיקה שאני ערכתי, אני כן רואה שאיכות התמונה במסך לא זהה לאיכות במכשיר לא רק בSamsung Dex אלא גם באפשרויות שיקוף נוספות. מהות החיבור כרגע לא מאפשרת תמונה זהה לזו שאתה רואה במכשיר. יחד עם זאת אני לא רואה אייקונים מפוקסלים ואי סנכרון בסרטונים.

כדי שאנחנו או חברי הקהילה נוכל לסייע בצורה יותר מפורטת תוכל לצרף תמונות וסרטונים הממחישים את מה שאתה מתאר, הקהילה היא המקום שבו אנו שמים דגש על שמירת קשר איכותי עם משתמשי סמסונג והקשבה לצורכיהם. אנחנו פלטפורמה בטוחה ופתוחה להצעות, שאלות, ודיונים שמטרתם שיפור ופיתוח של המוצרים והשירותים שלנו ואתה מוזמן לשתף אותנו.

0 Likes
Lionma
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
הבנתי אני בדקתי את הדבר הזה עם כמה מכשירים שונים, מחשבים שונים.
0 Likes