Original topic:

הצעה לשיפור Bixby routines

(Topic created on: 06-29-2022 02:18 PM)
67 Views
-yoav-
Active Level 1
Options
אפליקציות ושירותים
היי אני  רוצה להציע שיפורים ושינויים לאפליקציה Bixby routines. כמו שיש פונקציה של אם תהיה במיקום מסויים אז יהיה הגדרות מסוימות שאפשר לבחור לדוגמא להחליש את הסאונד של התראות אז אותו הדבר רק שתיהיה אפשרות שאם תהיה קרוב למכשיר מסויים לדוגמא מפקד/מנהל/מורה  אז הטלפון ישתיק את הסאונד וההתראות.
הפונקציה הזאת יכולה לעזור המון ולעזור

8 Comments
אפליקציות ושירותים
בשביל שזה יעבוד, צריך ליצור תקשורת כזו או אחרת עם המכשירים האחרים, וזה לא ממש ריאלי מבחינה של פרטיות ואבטחה, לעניות דעתי.

דרך עקיפה היא לעשות זאת באמצעות חיבור בלוטוס, אבל כמובן שצריך לחבר בין המכשירים ואת שיתוף הפעולה של הצד השני, וגם להשאיר את הבלוטוס דולק באופן קבוע.
-yoav-
Active Level 1
אפליקציות ושירותים
חשבתי לעשות את זה על אותה האפשרות של שיתוף מהיר שזה מזהה את מי שבקירבה שלך
אפליקציות ושירותים
אוקיי, יש סריקה של איתור מכשירים קרובים שיכול לסייע לזה, אבל השאלות של האבטחה והפרטיות עדיין עומדות על הכף.
המכשירים האחרים שמתחברים באמצעות זה הם לרבות אוזניות או שעונים, שעליהם אין את כמות המידע שיש במכשירים שלנו.

אולי אפשר לעשות גם שימוש ב-UWB, אבל אז תהיה בעצם הגבלה לאקו-סיסטם לדעתי.
-yoav-
Active Level 1
אפליקציות ושירותים
תודה על המשוב
נחום
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
ברוך המצטרף אל קהילת Samsung Members ישראל!
@LordLiron העלה טיעונים ענייניים.
תודה על ההצעה.
אני מבין שבמקום שבו יש צורך מתקיים גם הרצון.
נראה מה יחשבו על זה מגשרי/מנהלי הקהילה.
בהצלחה!
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

היי יואב, תודה על ההצעה שלך.

מצטרפת לתשובה של לירון- כדי שזה יתאפשר המכשירים צריכים לדעת לתקשר ביניהם מה שהיום אפשרי באמצעות חיבור בלוטוס, שיתוף מהיר, אתר את הנייד שלי ועוד..

אך מטעמי פרטיות  ואבטחה סמסונג לא יכולה לאפשר למכשירים לשתף את המיקום שלהם ללא אישור של המשתמש וגם לא בטוח שלכל האנשים שציינת יש מכשיר של סמסונג.

כדי שנוכל להעביר את ההצעה שלך אני חושבת שכדאי מעט לשנות אותה ולנסח אותה מחדש, אולי תהיה מעוניין שנעביר הצעה שתהיה אפשרות של גילוי המיקום שלי לאנשי קשר ולשלב עם זה את ההצעה שהצעת על bixby Routines? אציין ששינוי כזה יכול להתממש רק במכשירי סמסונג.

-yoav-
Active Level 1
אפליקציות ושירותים
כן למה לא
אני בעד לקדם את הרעיון עד כמה שאפשר
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

אז אני אשמח שתנסח כאן את ההצעה שלך כדי שאוכל להעביר למפתחים.

כל הצעה שאנחנו מעבירים נבדקת ולכן אני צריכה להעביר גם קישור לפוסט/ תגובה של המשתמש.