cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Baharns
Active Level 3

User Statistics

  • 56 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Hızlı şarjdayken telefonum 1.5-2 saat arasında doluyor. Hızlı şarjı kapatıp doldurmak istediğimde bu süre 5.5-6 saat oldu. Telefonun Hızlı şarj özelliği kapatıldığında bu süre normal mi? Avantaj ya da dezavantajı ne olur? 
Youtube da yüzleri hatta zaman zaman binleri geçen izlenmeler alabiliyordum. İnstagramda durum daha iyiydi genelde izlenmeler 10-20 bine ulaşabiliyordu. İnstagramda da birden fazla hesabım var, attığım her reels tamamen 0 izlenmede kalıyor. Youtube d...
Uzun ekran görüntüsü alırken sınır olduğu için bir yerden sonra devam etmiyor. Bu sınırı kaldırma gibi bir seçenek var mı? 
Yaklaşık birkaç gün önce bu sorunla karşılaştım ve ondan sonra 2. Defa yine aynı sorunu yaşıyorum. Şarj aleti, adaptör değişikliği yapmadım ve kullandığım ürünler de orijinal. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bu sorunu daha önce yaşayan oldu mu? 
Google fotoğraflarda bir sürü gereksiz veri biriktigi için otomatik olarak Google hesabımın depolama alanı doldu. Özellikle resim ve videoları silmek istiyorum fakat Google fotoğraflar uygulamasının üstünden silince telefonun kendi galerisinden de ...