Original topic:

מאוכזב מהמצלמה ב S23+

(Topic created on: 04-26-2023 09:43 PM)
1121 Views
skull_c4ndy
Active Level 4
Options
Galaxy S
צילמתי את הבן שלי בדיוק כשהוא זורק משהו וממש תפסתי את זה בזמן מושלם כשזה באוויר.
איך שאני מסתכל על התמונה, מיד אחרי שצילמתי, היא פתאום משתנה לחצי שניה אחרי שצילמתי את התמונה המושלמת וזה הרס לי את הכל.
המצלמה מוגדרת לתפוס תמונה בדיוק כשאני לוחץ על הכפתור, ולא כשאני עושה את הכפתור. מעבר לזה אין שום הגדרה של עריכה.
צילמתי עם ה 50MP.

צירפתי צילום ווידאו של המסך שלי שמראה את התופעה כשניסיתי לשחזר אותה.

ממש ממש מאוכזב גם מהשטות הזאת וגם מהטשטוש שקיים במצלמה הזאת. סמסונג הוסיפו פה איזו עריכה אוטומטית לתמונה שהורסת אותה, למרות שכל האוטומציה אצלי כבויה והמצלמה עברה איפוס כמה פעמים.

הזוי שזאת הרמה של המצלמה בכזה דגם איכותי.

60 Comments
Kfeer
Expert Level 4
Galaxy S
הטשטוש בקצוות התמונה בפוסט עצמו(לא בתגובות) הוא בוקה של עומק שדה, העדשה מתמקדת על מרחק מסויים ממנה ואילו האלכסונים שנמתחים מהעדשה עד לאזורים המטושטשים רחוקים יותר מספיק כדי ליצור את אפקט הבוקה.
בכל מקרה ממליץ לנקות מטמון של יישום המצלמה, לוודא שאינם עדכונים בחנות גלקסי וכמובן עדכוני מערכת. עוד אני ממליץ להדליק את הגדרת הגברת מיקוד focus enhancer שמשתמשת בפיד מעדשות שונות על מנת לתת תוצאה מפוקסת ככל האפשר
0 Likes
skull_c4ndy
Active Level 4
Galaxy S

אני יודע מתי אמור להווצר בוקה ומתי לא.

במקרה אני עסקתי בצילום המון שנים עוד מ-1995.

הנה לינק לתיק עבודות שלי שכבר לא פעיל

https://gil-levy.wixsite.com/gil-levy-photography

חס וחלילה, לא בקטע של להתנשא או לבטל אותך. אני יודע שאתה מתכוון לטוב ורוצה לעזור ואני מעריך את זה מאד.

פשוט אני חושב שכדאי שאסביר שאני יודע יותר טוב מהצלם הממוצע מתי ואיך נוצרים אפקטים של בוקה ואיך מגדירים נפילת חדות של עדשה בקצוות.

אם אתה יודע איך לקרוא טבלאות של MTF,

אז אנחנו אמורים להבין אחד את השני. אם לא, אז אני יכול להבין למה אתה לא יורד לסוף דעתי ולמה הנימוקים שלך (שוב, אני מעריך אותם), אינם תקפים למצב אותו אני מתאר וחווה ומדגים.

skull_c4ndy_0-1682593324938.jpeg

נ.ב. - מה שאתה מגדיר כבוקה, אינו בוקה אלא נפילת חדות שמאפיינת אופטיקה של עדשות. יש הבדל גדול בין נפילת חדות בקצוות התמונה לבין בוקה שיכול להופיע לאורך ולרוחב כל התמונה.

0 Likes
Kfeer
Expert Level 4
Galaxy S
בכל מקרה, במידה וכן מדובר בבאג תוכנתי מומלץ לעשות את הפעולה הבאה:
App info>foce stop
App info>storage>clear cache
בדרך כלל זה פותר את הבאגים כשמופיעים
0 Likes
King_Oz246876
Active Level 4
Galaxy S
עצוב שבמכשיר כזה יוקרתי שקורע את הכיס יש באג כזה עצום אם אתם לא מתלהבים מה200 מגה פיקסל פשוט תקנו את ה-s22 ultra
skull_c4ndy
Active Level 4
Galaxy S

אבל זה מחוץ לתקציב.

0 Likes
King_Oz246876
Active Level 4
Galaxy S
אה אני חשבתי שדיברת על הs23 אולטרה לא קראתי טוב
0 Likes
Jonathan5
Active Level 3
Galaxy S
אני בדיוק קניתי את הגלקסי 23 פלוס וחשבתי שזה סתם לכלוך במצלמה, אבל באמת זה לא נפתר אחרי ניקוי...
מה עושים עם זה? זה מבאס
0 Likes
skull_c4ndy
Active Level 4
Galaxy S
מציפים את סמסונג בהודעות. שולחים למעבדה. אבל לא יעשו כלום.

מחזירים לחנות וקונים משהו אחר.
חיים עם זה.
0 Likes
Jonathan5
Active Level 3
Galaxy S
מקווה אולי שייפתר עם עדכון תוכנה...
0 Likes
skull_c4ndy
Active Level 4
Galaxy S
זה לא יקרה