Original topic:

בעיה : גלקסי +S20 - פריימים "חסרים" (Drop-Frames) בהסרטה בסופר Slow Motion (השוואה מול S20FE)

(Topic created on: 01-09-2021 08:36 PM)
362 Views
Digitai
Options
Galaxy S

אחד הפיצ'רים שאני אוהב להשתמש בהם מדי פעם, זה צילום ב Super Slow Motion. 
ב+S20 שלי, הפיצ'ר הזה כמעט ולא שמיש מאחר והוא לא באמת מייצר תנועה חלקה בוידאו, ויש מעין drop-frames, מה שמוביל לתנועה לא אחידה ולא באמת שמישה של קובצי הוידאו האלו.
בS20FE הוידאו ב Super Slo-Mo זורם מצוין וכך גם ב S9 שלי (שלא מופיע בהשוואה שכאן)

(לא סגור על העניין אם זה רק מהעדכון לאנדרואיד 11 ו UI 3)

אשמח לדעת האם זה קורה לעוד משתמשים של ה +S20 (גרסת OS11 ו UI3) או האם זה ייחודי למכשיר שלי.

7 Comments
EladSolomon
Expert Level 5
Galaxy S
שלום,
צר לי לשמוע כי החוויה שלך נפגמה מסיבות אלו או אחרות.
ניתן ליצור קשר עם samsung israel בכל אמצעי התקשורת המקובלים, גם דרך יישומון זה;
באזור 'קבלת עזרה' בסרגל הניווט למטה.
שלח דוח שגיאות, בחר ב'מצלמה' צוות מפתחים ומהנדסים של סמסונג יעשו כל שביכולתם על מנת לעזור לך לפתור בעיה זו, בעזרת פתרונות נקודתיים או פתרון בעדכון הבא.
LiamBuhbut
Expert Level 5
Galaxy S
היי, בדקתי גם ב-+S20 וזה לא קורה.
Galaxy S
מאחר ועדיין לא קיבלתי תשובה מסמסונג, ושוב ניסיתי להסריט (הפעם רק Slow Motion) ואני עדיין מבועס, אפשר לשאול אם המכשירים שלכם הם עם סנאפדרגון או אקסינוס?
0 Likes
LiamBuhbut
Expert Level 5
Galaxy S

Galaxy S20 FE 5G מגיע עם מעבד Snapdragon 865.
וסדרת Galaxy S20 מגיעה עם מעבד Exynos 990.
ושלי עם Exynos 990.
Galaxy S
ידוע. אבל מאחר ולא נתקלת בתופעה הזו של ה drop-frame חשבתי/קיוויתי שאולי אתה עם מכשיר מארה"ב או משהו. כי ההבדלים היחידים אצלי, אלו המעבדים.
ממש מבעס אותי. ה Slo-Mo והסופר Slo-Mo זה דברים שאני משתמש בהם לא מעט..
0 Likes
Lior
Community Manager
Options
Galaxy S
היי איתי,
גם אני לא הצלחתי לשחזר את מה שאתה חווה בS20+.
ראיתי שהעברת אלינו דוח שגיאות, נעדכן אותך בתשובה דרך האפליקציה.
Galaxy S
מאחר ועדיין לא קיבלתי תשובה מסמסונג, ושוב ניסיתי להסריט (הפעם רק Slow Motion) ואני עדיין מבועס, אפשר לשאול אם המכשירים שלכם הם עם סנאפדרגון או אקסינוס?
0 Likes