Original topic:

מגן מסך מקורי של נוט 20 אולטרה

(Topic created on: 08-29-2021 11:49 PM)
42 Views
arix10
Active Level 3
Options
Galaxy Note

היי,

הנוט 20 אולטרה שברשותי מגיע עם מגן מסך, ברצוני לקנות מגן מסך בדיוק כמו זה שבא עם המכשיר, זה מגן פשוט אבל מצויין, מנסיון שלי ממגיני מסך מסילקון שמוכרים בחניות הם מגינים לא טובים, או שהם עבים ומפריעים לתצוגה או שהם דקים ונשרטים בקלות והשריטות לא מתרפאות  (NANO) כפי שמבטיחים, לכן אני מחפש מגן שיהיה בדיוק כמו המגן שהמכשיר מגיעה, המגן שברשותי עדיין טוב (יש מעט שריטות קטנות) אבל אני מתכונן לבאות :)

13 Comments
Galaxy Note
בדקת אצל סאני?
0 Likes
arix10
Active Level 3
Galaxy Note

היה לי מגן מסך איכותי יקר ועבה של  Puregear   ב S20 אולטרה, זה מגן טוב למי שאין עיניים חדות, ממש למגן הזה התכוונתי שזה  מקלקל את איכות המסך הגבוהה , למי שיש עיניים חדות מייד מבחין שיש משהו שמקלקל את הרזולוציה ב WQHD

0 Likes
arix10
Active Level 3
Galaxy Note

בסאני מוכרים את המגן של PUREGREAR , כפי שכתבתי, ממש לא מומלף למי שרזולציית מסך גבוהה חשובה לו...

0 Likes
arix10
Active Level 3
Galaxy Note

מנסיון רב שנים , אם יש כיסוי טוב למכשיר , למסך מספיק הגנה מינימלית משריטות הקראיות מכיוון שהמסך חזק מספיק וכיסוי מקצועי וטוב (ויקר) יגן עליו מנפילות, מסכים שמגן זכוכית זה הטוב ביותר על מנת לא לקלקל את החדות, הבעיה שמגיני מסך מזכוכית ללא דבק UV מגיעים עם "כמו חור" לזיהוי אצבע , לדעתי המגן הפשוט שהמכשיר מגיע איתו מעולה מבחינת שקיפות ולמי ששומר על המכשיר זה בהחלט מספק

0 Likes