Original topic:

כולנו זכינו ... 😍😍

(Topic created on: 08-23-2022 07:52 PM)
640 Views
kobi-dadon
Expert Level 5
Options
נושאים כלליים
ממברס יקרים היום אני רוצה להכיר לכם חברה חדשה שלי מהבוקר ומעכשיו גם של סמסונג ממברס

קוראים לה טוהר וכשמה כן היא ילדה מקסימה שכולה טוהר . היא בת 10 עכשיו ולצערנו חולה במחלת הסרטן . זו פעם שלישית שעוברת טיפולים באיכילוב שעולים המון כסף 

הבוקר באישור ועידוד ליאור המדהימה שלנו 😍פניתי לעמותה שנקראת "גדולים מהחיים " העמותה מממנת טיפולים לחולי סרטן . עוזרת בעזרה נפשית וכספית להורים וכמו כן מגשימה חלומות לילדים חולים. לשמחתי העמותה קישרה אותי במהירות רבה עם טוהר המדהימה
 וטוהר שלנו תזכה ללכת מחר להופעה של נועה קירל עם אימה וייהנו יחד ! מתנת סמסונג (מבחינתי אני באמת רק השליח מצווה )
אני זכיתי בדבר אחר מבחינתי _ קודם הפרופורציות בחיים שלנו ולהבין שאנחנו בריאים זה הכל .
דבר שני ריגש אותי שישבנו לנוח באמצע טיול והילדים ממש חיזקו לתרום את הפרס ואני שמח שהם מבינים את החשיבות . מבחינתי זה עולם ומלואו !! 
בשיחה עם אימה ואיתה ( היא היתה ביישנית) סיפרתי לה על הקהילה המדהימה שלנו ושהמתנה היא מכולנו. *ואני מתכוון לזה . מבחינתי כולנו 
נתנו בפירגון שלנו . בהרמה אחד לשני ועל זה שאנחנו שומרים על קהילה מאוחדת וטובה*

טוהר אפילו שאלה שאלות והתעניינה מה זה הקהילה . אמרתי לה שכולנו מתפללים להחלמתה המהירה .

כמובן שטוהר קפצה מאושר ואמרה שהיא לא היתה בהופעה אף פעם בגלל שלא יכלו וממש חלמה על ללכת להופעה אחרי שחברות שלה כולן הלכו. 
*טוהר המתוקה ואימה אמרו שישלחו אליי תמונות מהחוויה*

אני רוצה לומר תודה לכם !!! 
ליאור דניאלה איריס אדיר נוי תודה על מה שאתם בשבילנו !! ולכם חברי ממברס האלופים. אני אוהב אתכם אחד אחד על מי שאתם ועל הפירגונים שלכם

. מודה שבהתחלה הרעיון היה לתרום את הכרטיס לנערת בת מצווה שאין לה אבל בעקבות הפוסט של עופר עלה לי הרעיון לפנות לעמותה שעושה כל כך הרבה בשביל הילדים . מאחל לכולנו רק בריאות , אושר וכמובן שנזכה להיות *תמיד* בצד הנותן . אוהב אתכם

image

image

43 Comments
נושאים כלליים
וואו, מרגש ומחמם את הלב!
כל הכבוד לך ולכל העוסקים בדבר, ריגשתם ❤️
Smiley101
Active Level 10
נושאים כלליים
באמת כול הגורמים המעורבים כולכם מדהימים❤️
משמח לדעת שיש פה כזאת אהבה ורצון לעזור❤️
שאפו לכולם❣️