Original topic:

הפוסט האחרון שלי כמנהל קהילת ממברס

(Topic created on: 01-03-2022 08:38 PM)
1807 Views
Roee
Active Level 8
Options
נושאים כלליים

חברים יקרים בקהילת Samsung Members!

היום זהו היום האחרון שלי בתפקיד מנהל הקהילה המדהימה של סמסונג ממברס בישראל.

אני יכול לספר לכם שהקהילה הייתה בתכניות שלנו עוד בשנת 2017, ורק חיכינו להזדמנות הנכונה להקים אותה. חודשים של הכנות ותכניות וזה יצא לפועל כמו שאתם יודעים לפני שנה ושלושה חודשים. בכנות, מעולם לא דמיינתי שנצליח לגבש קהילה כל כך מיוחדת של אוהדי סמסונג מומחים ברמה הגבוהה ביותר, שהיא גם סוג של משפחה, עם מצטרפים חדשים שמצליחים להשתלב ומאמצים את כללי ההתנהגות שאתם יצרתם. ישראל היא אמנם מדינה קטנה בנוף הגלובלי של סמסונג, ועדיין הגענו להיות אחת הקהילות הפורות והמוצלחות שיש בעולם. הכל בזכותכם.

אז דווקא עכשיו, בפתח השנה החדשה, עם מליון תכניות קדימה, ותכנית הדגל שלנו לשנה הזאת - Samsung Makers, אני מרגיש שזה הזמן עבור הקהילה להתחדשות וניהול חדש.

ליאור היא שותפה שלי כבר לא מעט שנים, ואני בטוח שהיא הדבר הנכון עבור הקהילה בשנה הזאת. אז תאחלו לה הרבה הצלחה בתפקיד מנהלת הקהילה של ממברס בישראל!

אני אמשיך ללוות את הקהילה מאחורי הקלעים, ולקחת גם חלק פעיל ככל שניתן. בהמשך נמנה עוד מגשר לצוות, אז צפו לחדשות נוספות.

תודה לצוות האדיר שמלווה אותי ותודה ענקית לכם!

רועי

80 Comments
נושאים כלליים
רועי, חבל מאוד שאתה נאלץ לעזוב את תפקידך, אבל מאחל לך הצלחה בפרויקט הבא שתיקח בו חלק - לא משנה מה תעשה, אין לי ספק שתצליח.
שמחתי להכיר ולפגוש אותך!
מחזק כל מילה ומילה שאמרת על הקהילה!

ליאור המדהימה, בהצלחה בתפקידך החדש, אין לי ספק שתיקחי אותו בשתי הידיים וקדמי אותנו הלאה.

בהצלחה!
Roee
Active Level 8
נושאים כלליים
תודה לירון! שמחתי להכיר אותך
נושאים כלליים
אני מקווה שנמשיך לראותך במפגשים, כן?
Roee
Active Level 8
נושאים כלליים
ברור
Nivnaor32
Expert Level 5
נושאים כלליים
ואו רועי!
מרגש!!
אני מודה לך על התקופה המדהימה שהייתה איתך כאן בממברס,
שמחתי להכיר אותך,
אני מאחל לך בהצלחה בתפקיד החדש
והרבה הצלחה לליאור האלופה!
תודה על הכל 🙏🏼 ✌🏼🤍
Roee
Active Level 8
נושאים כלליים
תודה ניב!
נושאים כלליים
וואוו הפתעה שלא ציפינו לה

תודה לך רועי על כל ההשקעה בקהילה ובהקמה שלה בהחלט נתת כאן מקום ובמה לקהילה מדהימה שהוקמה

מאחל לך המון הצלחה בתפקיד הבא!
בטוח שתעשה אותו על הצד הטוב ביותר 👌

וליאור
ברכות על התפקיד החדש! 🥳
כולנו כבר ראינו איך את יודעת לבוא ולתת את האופי ותכנים שלך לקהילה בצורה נהדרת
שמחים שאת כאן ושמחים שאת לוקחת את המושכות לידיים

בהצלחה!!!
Roee
Active Level 8
נושאים כלליים
תודה נדב היקר
שמואל
Expert Level 5
נושאים כלליים
אני קורא ולא מאמין למה שהעיניים שלי רואות,רועי,היה לי העונג להכיר אותך,בתור מנהל ובעיקר כבן אדם מדהים מלא חום ואהבה,אדם מתחשב ודואג ותומך שעושה רק טוב לכולם,באמת שזו זכות להכיר אותך,ואני מקווה שאמשיך לפגוש אותך,בין אם זה בממברס או מחוץ לה,אתה יקר לליבי ואני מקווה מכל הלב שהבחירה הזו הייתה שלך ומרצון,אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם ומאחל ומאמין גם שתצליח בכל דרך חדשה שאליה תפנה, אתה אדם מיוחד במינו ואני מרגיש חוצפן שאני אומר את זה אבל אני ממש אתגעגע אליך ולכל מה שעשית כאן עבורנו,ובאותה נשימה אני גם יודע מהמפגשים והממברס שאתה משאיר אותנו בידיים טובות של ליאור היקרה שלנו,אז היה שלום חבר יקר ושיהיה לך כל טוב❤
וברכות לליאור המדהימה שזכתה בקידום❤