Original topic:

[הכרזה] השגרירים הראשונים של קהילת Samsung Members בישראל!

(Topic created on: 05-30-2023 05:57 PM)
5596 Views
Lior
Community Manager
Options
נושאים כלליים

חברים וחברות ממברס יקרים!
אנחנו מתרגשים להודיע שהגיע הרגע שכולנו חיכינו לו. 
כמעט כמו טקס ההמלכה של צ'ארלס, אנחנו שמחים להכריז באופן רשמי על נבחרת Samsung Members Stars ישראל

לפני הכל, רצינו להגיד לכל מי שנרשם, תודה! הבחירה הייתה קשה, יש לנו קהילה מדהימה עם אנשים איכותיים ואנחנו שמחים רק לגדול ולטפח אותה.

אז בלי להרחיב יותר מדי- קבלו אותם 
👏 👏 👏 👏

לירון
המסר של לירון אליכם: 
לכבוד הוא לי לקחת חלק בתוכנית השגרירים של סמסונג ישראל!
המותג הזה הוא יותר מסתם מותג בשבילי, אלא הוא דרך חיים ואשמח מאוד לייצג את ממברס ישראל בכבוד!
מודה מאוד לסמסונג על הבחירה בי, ומודה גם לחברי הקהילה הנהדרים שתומכים ומפרגנים, תודה רבה
💙
לשאר החברים שיקחו חלק בזה ביחד איתי, כל הכבוד לכם, אתם תותחים ומגיע לכם.
שיהיה לנו המון בהצלחה!
לירון שלנו תמיד מכין פוסטים מעניינים ומושקעים, מעדכן על דברים חדשים, משתף תמונות מעולות ונותן המון פתרונות לכל החברים! לגמרי שגריר ראוי. פרגנו לו  👇

נדב
המסר של נדב אליכם:
ממברס יקרים!
היום יותר מתמיד אני שמח להיות איתכם בקהילה המדהימה הזו.
מקווה שבתור שגריר אצליח להראות לכל אחד את היופי שבקהילה שלנו ולייצג אותה בצורה הטובה ביותר 
🙂
נדב שלנו חבר פעיל וחשוב בקהילה, מגיב מפרגן, משתף, מעלה פוסטים עם מדריכים מושקעים ומאוד אהוב על כולם. לגמרי שגריר ראוי. פרגנו לו  👇

נוי
המסר של נוי אליכם:
קהילה יקרה, אני מאוד מתרגשת להיות חלק מנבחרת השגרירים של הקהילה המדהימה הזו!
אני חושבת שמזמן הפכנו למשפחה קטנה והגיע הזמן שנעשה ביחד דברים גדולים.
מצפה כבר להמשך הדרך ומקווה שאביא לקהילה כבוד ותוכן מעניין כמו שהשתדלתי לעשות עד עכשיו 
🙂
נוי שלנו מאירה את הקהילה באור וחיוביות, חברה של כולם ותמיד יצירתית בפוסטים ובמדריכים שלה. לגמרי שגרירה ראויה. פרגנו לה
👇

איתי
המסר של איתי אליכם:
אני רק יכול לומר שאני מאוד מאוד מתרגש מהתוכנית ועדיין לא ממש מעכל את זה...
תמיד הייתי מעין שגריר לא רשמי של סמסונג ועם ההצטרפות לקהילה הנהדרת שלנו, ראיתי שאני לא לבד באהדה שלי למותג.
הכרתי כל כך הרבה אנשים מדהימים פה ואני מבטיח שאייצג את הקהילה שלנו בכבוד.
הצלם של הקהילה, משתף אותנו תמיד בתוכן חדש ומעניין עם פוסטים מושקעים ותמונות משגעות. לא שוכח להשקיע זמן בכל חבר ולפרגן בחזרה. לגמרי שגריר ראוי. פרגנו לו  
👇

אז כמו שאתם רואים, השגרירים המדהימים שלנו סופר מתרגשים ומוכנים לתפקיד
אז תרימו להם, פרגנו להם וכתבו להם בתגובות מה הייתם מצפים השגרירים שלנו
💫
תסכמו עליהם, הם כבר יקראו את זה
💫

89 Comments
NehorayS
Expert Level 4
נושאים כלליים

כל הכבוד לכם,מגע לכם,שיהיה לכם בהצלחה❤️🥇

אריקו
Expert Level 5
נושאים כלליים
וואו, וואו, וואו, לא חושב שיש יותר ראויים מהנבחרים,כל אחד ואחד מהם הוא אלוף ומגיע להם.
מזל טוב ובהצלחה אלופים
Ofernicus
Active Level 9
נושאים כלליים
איזה כיף! כל כך מגיע לכל אחד ואחת מנבחרת הנבחרים שלנו 😃🥳❤️
אין לי ספק בכלל שהם יביאו כבוד לסמסונג, ולכולנו - שנוכל להגיד "אתם רואים את הסלבים האלה?" אני מכיר אותם! 😎😊🤭
שמואל
Expert Level 5
נושאים כלליים
כל הכבוד לשגרירים המדהימים שלנו,אין לכם מושג כמה אני גאה בכל אחד ואחד מכם ומאושר עד הגג שנבחרתם,אני מאושר שבסוף יכלו להיבחר 4 שגרירים במקום 3,ומי ייתן ובע''ה עד שנה הבאה התוכן שלי יהיה מספיק ראוי כדי שגם אני אהיה מועמד או אולי גם אגשים את החלום שלי ואהיה שגריר!
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
הבחירות הראויות ביותר.
אלופי האלופים ❣️
אתם מביאים לנו הרבה כבוד ואושר.
נושאים כלליים
תודה ענקית לכולם!
למנהלי הקהילה שכולם מכירים וגם אלה שעובדים קשה מאחורי הקלעים שהכל יתקתק

לכם חברי הקהילה שבלי הפרגון והתמיכה שלכם לאורך כל התקופה שלי כאן בספק אם הייתי מגיע עד לכאן
נחום
Expert Level 5
נושאים כלליים
כל הכבוד נדב. כחובבי גאדג'טים - אין כמוך בידע ועזרה. מצליח לשלב באופן מדהים בין צניעות, חוכמה ואסרטיביות!
נושאים כלליים
תודה נחום היקר 💚
liad
Expert Level 2
נושאים כלליים
כל הכבוד נדב! בהחלט מגיע לך אתה משקיע ועובד קשה ומוסיף המון לקהילה🍻
נושאים כלליים
תודה רבה ליעד!
מקווה להצליח להמשיך להעלות כאן תוכן איכותי ומעניין