Original topic:

בעיה עם אפליקציית סמסונג נוטס

(Topic created on: 01-28-2021 02:41 PM)
77 Views
netanel44
Active Level 1
Options
טאבלטים
היי יש לי שאלה למשתמשים בסמסונג נוטס.
יש לי טאבלט tab s7 ובזמן האחרון שאני כותב משהו בהערות של הנוטס הדף כאילו יוצא למסך הראשי של כל ההערות ואני מקבל 
התראה שהעט שלי נותק .
ניסיתי לעדכן גירסא גם לטאבלט וגם לאפליקציה אך זה לא עזר,ניסיתי גם לבטל את הריחוף של ה s penאבל זה גם לא עזר .
אשמח לדעת אם יש לימשהו פיתרון / כיוון ?

תודה
0 Likes
5 Comments
Lior
Community Manager
Options
טאבלטים

היי נתנאל, כיף שהצטרפת לקהילה שלנו :)

נסה לאפס את העט על ידי הצמדה שלו לאיזור הטעינה > היכנס אל הגדרות > תכונות מתקדמות > Spen > פעולות אוויר > לחץ על 3 נקודות למעלה > בצע איפוס ב- S pen.

אם הפעולה לא עזרה אשמח אם תוכל להשיב על השאלות הבאות:

1. האם קיים מגנט בקרבת הטאב?

2. זה קורה לך אחריי שימוש רציף בעט? 

netanel44
Active Level 1
טאבלטים
היי ליאור
עכשיו ניסיתי לעשות איפוס לעט למרות שבמצבים שהוא מתנתק הוא שואל אם לחבר עט אחר או אותו עט .
1.מגנט אין באיזור .התופעה התחילה לפני פלוס מינוס שבוע .
2.וכן שימוש של לפחות רבע שעה חצי שעה ,חשוב לציין לא יודע אם זה משנה שהחלפתי עט לפני כשבוע בגלל שבר בחוד של העט המקורי(העט החדש נקנה מסמסונג עצמם ) אך עדיין היציאות מהוטס התחילו עוד לפני זה .
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
טאבלטים

היי נתנאל וברוכים הבאים לקהילה!

האם אתה מרגיש שיש שינוי לאחר האיפוס?

נראה שהסוללה של הS Pen נגמרת, היא מספיקה לשימוש של עד חצי שעה או עד 200 לחיצות בעט.

גם אם הסוללה של  S Pen ריקה לחלוטין, עדיין ניתן להשתמש בתכונות אחרות של
Pen S ,כגון הקשה על מסך המגע או תכונות של פקודות אוויר.

0 Likes
netanel44
Active Level 1
טאבלטים
היי
עשיתי את האיפוס והיום לאחר שימוש של בערך 5 שעות של כתיבה בטאבלט עם הנוטס קרה שוב הניתוק והיציאה מהנוטס בזמן שקיבלתי הודעה שהעט התנתק .
גם במהלך השימוש עשיתי הפסקות ושמתי את העט לטעינה ככה שבזמן הניתוק הייתה סוללה לעט אז אני לא יודע עם זה באג באפילקציה שלהם או משהו אחר .
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
טאבלטים

לא נשמע שמדובר בתקלה, ככל הנראה הסוללה של העט נגמרת כי אתה מציין שזה קורה לאחר שימוש רצוף. הטען את העט ושים לב לב לתוחלת הסוללה של העט כפי שפירטתי קודם

0 Likes