Original topic:

פילטר מותאם אישית 🎨

(Topic created on: 4 weeks ago)
133 Views
יעןגוטן
Expert Level 2
Options
אפליקציות ושירותים
האם ישנה אפשרות ליצור מסנן מותאם אישית שיופיע בסרגל המסננים על פי שינויים בהגדרות כמו חשיפה, רוויה וניגודיות? (לא על פי תמונה)

אם אין, אשמח שיהיה כזה

תודה למשיבים!
8 Comments
אתה יכול לבצע עריכה לתמונה אחת, להעתיק את השינויים שביצעת ולהדביק על איזה תמונה או כמות תמונות שתרצה.
אני עורכת ככה לא מעט וזה ממש נוח ומקצר זמנים.
תודה על התשובה!
מכיר את התכונה הזו והיא מושלמת! אבל אני יותר בכיוון אחר. אסביר את הצורך.

כשאני סורק מסכמים (גם תכונה מושלמת), אני רוצה להוסיף פילטר של מסמך, וזה כן אפשרי ויוצא מעולה, אבל פשוט יהיה יותר נוח ליצור מסנן מותאם של אותו מסמך, וכל פעם שאני סורק אוכל להשתמש בו. ראיתי שיש כזה בלא מעט שירותים כמו: Drive, Microsoft 365 וכו'
הבנתי אותך
אז אתה יכול ליצור פילטר מתמונה קיימת שהפעלת עליה את העריכות שאתה רוצה ולשים אותו בכל תמונה כזו שתצטרך.
כשאתה עורך תמונה בגלריה, תעבור לפילטרים, בצד יופיע לך סימן של פלוס. תלחץ עליו ותבחר תמונה מהגלריה - במקרה הזה מסמך שכבר ערכת אותו כמו שאתה רוצה ותשמור.
עכשיו יהיה לך פשוט פילטר למסמכים
כן, חשבתי על זה, אבל לצערי תכונה זו עובדת פחות טוב במקרה זה 🙁

אשמח אם יעשו אפשרות ממש ליצור פילטר על סמך ההגדרות (ניגודיות, גוון...)
תודה בכל מקרה! 🎅
אז בשביל זה אתה יכול להעתיק פשוט את העריכה מתמונה קיימת שכבר ערכת ולהדביק בתמונה אחרת..
לי יש תיקיית מסמכים בגלריה, אם אני רוצה לערוך מסמך שצילמתי אני פשוט ניגשת למסמך אחר (אפילו לא צריך להכנס לעריכה שלו) מעתיקה את העריכה ומדביקה איפה שאני צריכה. אין יותר קל ומהיר מזה
כן זו כנראה הדרך הכי קרובה... אבל עדיין הייתי שמח אם היו מפתחים דבר כזה.

תודה רבה! 🪩
תודה רבה על התשובה! ברור ראיתי וקראתי את הפוסט, אך כאמור התכונה פחות התאימה לצורך, תודה שוב בכל מקרה 🧸