Original topic:

זמינות samsung pay בארץ

(Topic created on: 04-22-2023 01:54 PM)
52 Views
Tariq21
Active Level 4
Options
אפליקציות ושירותים
היי כולם, 
מלא זמן אני חושב על זה, כמה שנים אפשר להגיד.
השירות של סמסונג פיי(samsung pay) שזה דרך תשלום בנייד של חברת סמסונג לא זמין בארץ. בשנים האחרונות יש התקדמות בתשלומים ללא מגע שיש ומחא חברות השיקות את האפליקציות שלהם, אבל סמסומג עוד חא עשתה זאת ואני לא רואה סיבה שלא, אנחנו כמשתמשים או לפחות אני זה מגביל אותי, יש לי גם את השעון החכם ואני ממש רוצה להשתמש בו לתשלומים וזה יקל עליי.
אז אני ממש מבקש מהחברה לעבוד על להשיק את השירות הזה בקרוב בארץ ולתת לנו למשתמשים והלקוחות שלה להנות מהשירות הזה, כי זה לא סתם שירות אלא אחד הטובים בעולם.
אז אנא מכם מכל המשתמשים באפליקציה זו, בבקשה תעבירות את ההודעה הזו או לפחות תעשו לייק שהחברה תראה אותה.
כרגע החברה לא רוצה להשיק את השירות מכיוון שהיא רוצה להשיק אותו בכמה מדינות יחד, זה לא פייר בכלל לפי דעתי. אולי אם נפעל יחד ונפיץ את הבקשה החברה בסוף תסכים
מהיום 7/12 התאפשרה אפליקציית גוגל פיי בארץ
שזה מחליף טוב לסמסונג פיי.
רק יש לי בעיה קטנה עם האפליקציה בשעון
אפליקציות ושירותים
התשובה שאיריס סיפקה פה לא ממש מספקת, כי לא ברור אם ישראל כבר נמצאת ברשימה וכל שנותר הוא לחכות להפצה, או שישראל לא ברשימה ועדיין צריך לעבוד על זה.

מה שכן, גוגל פיי כנראה ייכנסו לשוק המקומי בשנה הבאה, בתקווה.
Tariq21
Active Level 4
אפליקציות ושירותים
נקודה טובה
Eliel
Expert Level 1
אפליקציות ושירותים
בינתיים נאלץ להסתפק ב cal pay...
0 Likes
Tariq21
Active Level 4
אפליקציות ושירותים
אני גם משתמש באפליקצית הבנק שלי, אבל אני לא יכול להשתמש בתשלום דרך השעון
Eliel
Expert Level 1
אפליקציות ושירותים
לזה אין לי פתרון...
0 Likes
Meni_Viner
Active Level 5
אפליקציות ושירותים
אכן מבאס נורא
0 Likes
Eliel
Expert Level 1
אפליקציות ושירותים
למי שמעוניין להשתמש ב cal pay, שזה תשלום ע"י הנייד, צריך להוריד את האפליקציה של cal,
להיכנס לאפליקציה ללחוץ על האופציה פעולות נוספות ואז על תשלום בנייד, ולהוסיף את הכרטיס שממנו הטלפון יגבה כל פעם שתניחו את הנייד על המכשיר של כרטיס האשראי..
0 Likes
Members_cQ5Vkoe
Beginner Level 2
אפליקציות ושירותים

אתמול הייתי בקיוסק ומישהו שילם שם עם שעון של אפל

לדעת שיש לי שעון ופלאפון של סמסונג עם האופציה ואני לא יכול לשלם בסמסונג פיי כי זה לא יגיע לארץ ממש הרס לי את היום.

Tariq21
Active Level 4
אפליקציות ושירותים
בדיוק!
זה ממש מבאס ומעצבן, אבל לפחות גוגל פיי בקרוב יתאפשר
0 Likes
אפליקציות ושירותים
אם זה הדבר שהורס לך את היום אז החיים שלך כנראה תותים...
קצת פרופורציה... 🙂
0 Likes