Original topic:

ביקסבי בעברית

(Topic created on: 01-08-2024 10:10 PM)
88 Views
idorozenberg
Active Level 1
Options
אפליקציות ושירותים
למה אין עדכון לביקסבי כדי שתתמוך בשפה העברית?
זה נושא שמציף כל כך הרבה אנשים.
לאייפון יש את זה כבר שנים מה הבעיה שלכם לעשות גם לביקסבי את האפשרות הזאת?
אשמח שתיקחו חומר זה למחשבה.
ותבצעו לה עדכון של זה בקרוב תודה מראש.
12 Comments
Lionma
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
צודק מאה אחוז מאוד חבל שסמסונג משאירה מיליוני ישראלים בלי עוזרת קולית אפקטיבית שהייתה גורמת למהפך ביחס למכירות עבור סמסונג שיודעת ומבינה שרוב הישראלים יש להם אייפון וחבל שהם מרימים עלינו ידיים במקום לנסות לשנות את המגמה
GilB
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
כי אין וזה לא מספיק חשוב לסמסונג
אנחנו לא הרבה אנשים
ותכלס ביקסבי ממש גרועה
מעדיף שסמסונג תוותר ותתן את כל ההרשאות לגוגל
וגם גוגל אסיסטנט... שנים מדברים על זה שיהיה ועדיין אין
אני אמרתי תודה כשקיבלתי TTS
של גוגל בעברית כי זה לא מובן מאליו

אפשר להציע הצעה באפליקציה בחלק של התמיכה
אבל זה לא יקרה
Lionma
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
אם לא חשוב לסמסונג לנצח את אפל, אז אנחנו בטוח לא בחברה הנכונה, אני חושב שסמסונג היא החברה הכי מחוברת בשוק, ברמת השיח בין המכשירים ואיכותם. אבל, כאשר חברה מבינה שהיא מפסידה לחברה אחר והיא לא עושה דבר בנידון, זה אומר עליה משהו מאוד מאוד חשוב: או שהיא יודעת שהיא הולכת לתהום הנשייה בכל מקרה, או שהיא מבינה שהיא לא טובה בסוג המוצר שהפיצה והחליטה שהיא כלכך גרועה ביישום המוצר ועדיף לא להשקיע בו בכלל. אבל כשסמסונג עושה את זה אני מבין שהיא אומרת לנו שהיא לעולם לא תהיה אפל. לא קשור לישראלים לדעתי, בעיניי ביקסבי היא מוצר כלכך גרוע שאני לא זוכר נראה האייקון שמייצג את האפליקציה.
0 Likes
GilB
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
בגלל זה אני חושב שעדיף שסמסונג תוותר לגוגל פה ותתן להם את כל השליטה
אין סיבה שתהיה עוד עוזרת קולית
0 Likes
Lionma
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
הייתי מסכים אם לא היו תולים את את כל נושא השגרות (רוטינות) באפליקציית ביקסבי, שרובה נעזרת בai של ביקסבי כדי לגרום לפעולות להתבצע, לדעתי בלתי אפשרי ליישם את מה שאתה אומר מבלי לכתוב את כל אפליקציית השגרות מחדש, וזה לטעמי הרבה מדי עבודה. ולדעתי גם לדעת סמסונג.
0 Likes
GilB
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
דווקא הרוטינס זה אחד הדברים הכי טובים שסמסונג עשתה
ויותר טוב מגוגל לטעמי
מקסימום ימצאו דרך לחבר את זה לגוגל
אני משתמש גם בגוגל אסיסטנט וגם בביקסבי רוטינס ואין שום בעיה
0 Likes
Lionma
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
כן אבל אתה לא יכול לגרום לביקסבי לעבוד דרך גוגל, או שאתה עם העוזרת הזו או שאתה עם השניה. רוטינות הן אחד התכונות החשובות שהוצגו בעשור האחרון לדעתי. אבל בחייאת סמסונג הגיע הרגע להשקיע במקומות החשובים. לדקס יש הרבה שימוש למשל. חבל שהיא נראית כמו גרסת בטא כבר עשר שנים.
0 Likes
יונתן-מ
Expert Level 2
אפליקציות ושירותים
לא מספיק אנשים כדי להשקיע בזה...
uriultra
Active Level 6
אפליקציות ושירותים
בינה מלאכותית לא יודעת להגיד את המילים נכון בגלל הניקוד אז בשביל בינה מלאכותית זה ממש מסובך וגם אנחנו אוכלוסיה ממש קטנה אז זה לא משתלם להם.
גוגל עובדים על עברית לגוגל אסיסטנט ובינתיים אתה יכול לבקש ממנה (גוגל אסיסטנט) שתקריא לך הודעות