Original topic:

!הודלף המסך החיצוני

(Topic created on: a month ago)
156 Views
Kfeer
Expert Level 4
Options
Galaxy Z
היי חברים! 
נחשפה השוואה בין המסך החיצוני של הz fold 6 לעומת ה5 וישנו שינוי עיצובי משמעותי שמאשר את הרושם שנעשה בהדלפה מתחילת השנה בה בחנה סמסונג צורות חדשות למכשיר במטרה לזנוח את שפת העיצוב הקיימת בדורות המכשיר המתקפל כספר מאז z fold 3 שיצא בקיץ הראשון ללא דגם ממותג האייקוני note. 

אז ישר ולעניין!

המסך החיצוני יהיה מעט רחב יותר תוך שיאמץ את שפת העיצוב של הnote שאומצה כבר אל האולטרה בסידרת S, בדומה לs24u כל הבזלים במסך החיצוני שווים, דבר שסמסונג נותנים לנו לראשונה בסידרה Z.
אין הרבה מה להרחיב במילים, רוחב המסך וסוג המכשיר אליו משוייך רשומים על גביו בתמונה 

image

מה אתם חושבים? מספיק בשביל לקנות אתכם מסידרת S?
מי יתן ונקבל דגם אולטרה גם בארץ! (אם כי מסיומת מספר הדגם היחיד שהופיע מסוגו בבנצ'מרק עושה רושם שיושק בהשקה נפרדת רק בקוריאה, לפחות בשלב הראשוני)

9 Comments
Galaxy Z
מסקרן מאוד
אהבתי את הFold 5 ועדיין - קיוויתי למסך חיצוני מעט גדול יותר. לפי ההדלפה, נראה שזה גודל אידאלי לתפעול שוטף.
העיצוב מאוד לטעמי ומתייחס למכשיר הסגור כמכשיר ולא כברירת מחדל לאור המסך הפנימי.
אחד המכשירים המסקרנים אותי לאחרונה, לאור השימושים השונים שלי בעבודות מולטי-טסקינג.
תודה על השיתוף
Galaxy Z
מאוד מצפה לשינויים הללו בפולד 6, בין המכשירים המסקרנים שהיו לאחרונה בסדרת המתקפלים.

שמח על השינוי הזה, וגם קצת קיוויתי ליותר רוחב 🙂

תודה על השיתוף!
Kfeer
Expert Level 4
Galaxy Z
כן האמת שהייתי ממש שמח אם יעשו אותו בפורמט של 9:16 למסך החיצוני כך שהפנימי יהיה 18:16, לדעתי צורות הרבה יותר מתאימות הן למולטיטאסקינג והן לצריכת תוכן
Galaxy Z
כן, היחס מאוד משפיע על צורת העבודה, בעיקר באפליקציות מקובעות ליחס מסוים.
Galaxy Z
אני שמחה שסוף סוף הרחיבו אותו, אבל לדעתי צריך עוד קצת.
מה שכן, הוא נראה מעולה עם הבאזל ככה
Kfeer
Expert Level 4
Galaxy Z
לגמרי 😍😍
Galaxy Z
בדיוק ראיתי. חיכיתי שיעשו את זה!!! הלוואי ויהיה לי את האולטרה 🥲🙏🦹
NoamMeir
Expert Level 5
Galaxy Z
משמעותית נראה הרבה יותר טוב.
NadavILR