Original topic:

Galaxy S24 Ultra

(Topic created on: 02-22-2024 05:57 PM)
153 Views
אדיאל
Active Level 4
Options
Galaxy S
היי חברים 
אני רכשתי את הs24 ultraהחדש עוד במכירה המוקדמת והיום אני איתו כבר שלושה שבועות . 
יש לציין ששידרגתי מהs21 ultra שהיה לי. 
ובכן כמה דברים שאני קצת מאוכזב מהם
הראשונה וההכי חשובה זו המצלמה.. משום מה מרגיש לי שהיא לא איכותית מספיק ולא כמו שציפיתי.. בהרבה מקרים קלטתי שאם אני מצלם על 12mp התמונות לאחר הגדלה מועטת נראות כאילו צולמו בנוקיה c2 ואם אני עושה 200mp איכות הפקסלים והתוצאות בזום נראים ממש עריכה.. 
שמעתי שהולך להיות עדכון מערכת שישפר את המצלמה אני מאוד מקווה לראות שיפור בעניין הזה אך כרגע זה נראה קצת מאכזב בהשוואה לפלאפונים אחרים.. 
נקןדה שניה זה הai שברובו לא נתמך בעברית שזה מבאס אבל גם בעריכת תמונות התוצאות חמודות אבל זה לא באמת מה שאתה מצפה ממכשיר שמשווק כמכשיר ai הראשון.. היה נחמד אם היה אפשר להוסיף לתמונות ממש עוד שטח חדש(לא רק המעט שאפשר באלכסון)
 או ליצור דברים ע"פ מלל בתמונות .. זה באמת כבר היה נקרא ai 
דבר שלישי.. קצב הטעינה ששודרג ל45 וואט במקום 25 שהיה לי בגלקסי 21 אולטרה... אין כמעט הבדל .
אם אני מחבר את המטען של ה25 או ה45 ההבדל הוא בדקות בודדות ממש ..בדיעבד היתי נשאר עם המטען הישן..
ויש עוד כמה לאגים קטנים שקורים לפעמים אבל פחות משמעותיים כמו מסך דפדפן שנתקע ולא נגלל או הזמן תגובה בכיבוי המצב שינה שקופץ לי בלילה שלוקח למכשיר כמה שניות שהוא "תקוע" כזה ועוד כל מיני..
ובכן אם קראתם עד לפה אשמח לשמוע בתגובות מה דעתכם ואיך החוויה שלכם עם המכשיר החדש או אם אתם חווים את אותןמתקלות כמוני...
תודה רבה
7 Comments
seefhb
Active Level 7
Galaxy S
אומנם אין לי s24 ultra.
אני משתמש ב s22 ultra אבל אני יכול להסכים איתך על הקטע של המצלמה.
אני אישית עברתי מגלקסי נוט 8 ושם איך שהוא המצלמה נראתה הרבה יותר טוב אם אני מצלם תמונה מהגלקסי נוט 8 ובמיוחד תמונה של נוף אז כל התמונה נראת בפוקוס וממש ברורה, אבל אם אני מצלם אותה תמונה בגלקסי אס 22 ultra במצלמת ה 108 מגהפיקסלים אז התמונה נראת מטושטשת ומרוחה ברוב החלקים שלה, ומצלמת ה 12 מגהפיקסלים שלו נראת יותר מדי חדה לטעמי (כשעושים זום רואים בגלריה רואים שהכל חד)
ואגב גם אצלי אם תעשה זום במצלמת ה 108 מגהפיקסלים (שהיא המצלמה העיקרית) אז התמונה תראה שהיא באיכות ממש ירודה.

בקשר ל מטען ה45 וואט אני אישית ראיתי סרטון ביוטיוב שמישהו ניסה להטעין שני פלאפונים s22ultra והמטעין של ה 45 וואט ניצח בהפרש של 5/6 דקות וזה רק באחוזים מעל 85 (כי עד 85 שני המטעינים הטעינו באותה מהירות).

לגבי מהירות המכשיר, לפעמים אני מרגיש שהטלפון מריץ הכל ממש מהיר וחלק ולפעמים לעשות משהו קטן כמו לכבות את המסך ולפתוח אותו בחזרה אז הטלפון קופץ/נתקע לשניה ואז מגיב, אני בהחלט מבין על מה אתה מדבר.
אדיאל
Active Level 4
Galaxy S
בהחלט מבאס אחי אני ציפיתי שסמזונג השנה יעשו שיפור משמעותי וזה עניין של תוכנה לא חומרה עובדה שלאייפון יש הרבה פחות פיקסלים והתמןנות יוצאות ואו
seefhb
Active Level 7
Galaxy S
צודק.
0 Likes
Username13344
Active Level 5
Galaxy S
אני ממש יכול להזדהות עם כל הקטע שזה קצת הורס את החוויה של קניית "סמארטפון פרימיום" אבל אני מקווה שדברים ישתנו עם העדכונים העתידיים לבוא.

בנוגע לטעינה בקשר לראשי מטען ולכבלי המטענים,

15w - טעינה מהירה רגילה
25w - טעינה מהירה במיוחד
45w - טעינה מהירה במיוחד 2

למיטב הבנתי בשביל להשיג את הטעינה המהירה במיוחד גרסה 2

צריך גם ראש מטען 45w וגם כבל 5A(מה שמגיע עם המכשיר בקופסה זה 3A)

ורק כך ניתן לטעון בטעינה מהירה במיוחד בגרסה 2

למיטב הבנתי ההבדל ניכר

שהסוללה כמעט מרוקנת, ואז אמור להיות הבדל, לא יודע אם משמעותי אבל אמור להיות הבדל.

הדבר היחיד שמבאס אותי זה שהם ביטלו את האפשרות לשחק עם אפשרויות הטעינה המהירה, כלומר:

למיטב זכרוני היה בורר שנתן לך אפשרות להשאיר רק "טעינה מהירה"
ולבטל את "טעינה מהירה במיוחד"

הם ביטלו את זה בs23, עכשיו מה שיעשה את ההבדל זה ראשי מטען שונים וכבלים שונים, אלו אמורים להיות הבורר החדש(הזיה).
0 Likes
oriel
Active Level 10
Galaxy S
מוזר המצלמה שלו הרבה יותר טובה מה-21. אולי יש לך מדבקה על העדשה? תצלם ב12 מגה כמעט ואיך צורך לצלם ביותר אלא אם כן זה צורך מיוחד.
שים לב שיש לך 4 עדשות אחוריות והעדשה הכי טובה היא ×1

לגבי הבינה מלאכותית והעריכה, תנסה אפליקציה של גוגל בלי בינה מלאכותית שמוסיפה שטח לתמונה. קוראים לה סנאפסיד.

לגבי הטעינה אתה צודק בדקתי את זה גם ממזמן וזה רק כמה דקות הבדל..
אדיאל
Active Level 4
Galaxy S
הטלפון מגיע כם מדבקה על העדשה??🤔
0 Likes
oriel
Active Level 10
Galaxy S
אני יודע שפעם היו מגיעים טלפונים עם מדבקה על העדשה. לא יודע לגבי אולטרה 24
0 Likes