Original topic:

תמונות מחוקות חוזרות

(Topic created on: 05-19-2024 10:30 AM)
114 Views
חורי
Active Level 3
Options
Galaxy S
אני מחקתי תמונות ישנות וזה עדיין חוזר לגלריה אחרי כמה זמן
יש לי גאלקסי s 23+
18 Comments
חורי
Active Level 3
Galaxy S
תשמע זה כבוי ועדיין התמונות חזרו יש משהו שאפשר לעשות ?
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
Galaxy S

תוכל לשלוח דוח שגיאות לצוות המהנדסים שלנו-

ב'Samsung Members' > תמיכה > דוחות שגיאות > בחר בנושא המתאים > הסבר את הנושא, צרף תמונה שמציגה את המקרה וסמן בתחתית המסך את 'שלח נתוני יומן מערכת' בV.

לאחר שליחת הדוח נמליץ להשאיר את יישום Samsung Members פעיל ברקע למשך 15 דקות כדי לאפשר לו לסיים ליצור את הקובץ, בסיום התהליך תתקבל התראה נוספת שמציינת שהדוח נשלח או לא נשלח.

חשוב לשלוח את הדוח מיד לאחר שחזור המקרה, כלומר לאחר שאתה מוחק תמונות ובודק שהן חזרו.

0 Likes
חורי
Active Level 3
Galaxy S
אבל אז התמונות לא ירדו אוט
0 Likes
Nimi911
Active Level 1
Galaxy S
גם לי זה קורה עם S23 ultra שתמונות חוזרות לגלריה שכבר מחקתי אותם ואין שום סינכרון שעובד
0 Likes
חורי
Active Level 3
Galaxy S
אני חיברתי כבל usb למחשב העברתי את כל התמונות שהיו לי בפלא ומאז הכל פיקס
0 Likes
Nimi911
Active Level 1
Galaxy S
ומה הקשר לזה שתמונות חוזרות אחרי שאתה מוחק אותם הם חוזרות ללא בקשה ללא שום גיבוי מופעל יש להם באג בסמסונג הם לא מטפלים לא היה לי דבר כזה באף מחשיר אחר מחברה אחרת שהם יתחקרו את הבעיה ושיתקנו אותה עם יודעים בדיוק איזה תקלות יש
0 Likes
ofekavi
Beginner Level 2
Galaxy S
מה עשית כדי לתקן? אני עם אותו טלפון ואחרי שכבר מחקתי מסל מיחזור זה חזר לי שוב.. לא יודעת מה לעשות
0 Likes
חורי
Active Level 3
Galaxy S
תאמת שאני לא יודע אבל יש מצב שהעברת את התמונות מהפלא הקודם לזה ואתה מוחק אותם ממקום מסוים אבל בפועל הם קיימות בעוד מקום
0 Likes
Nimi911
Active Level 1
Galaxy S
אותו דבר אצלי אני מוחק תמונות בגלקסיs23ultra וזה חוזר ואין לי שום גיבוי תמונות שעובד מה עם שים למה לא מטפתים בבאג הזה
0 Likes