Original topic:

לא עוד FE?

(Topic created on: 06-16-2022 04:44 PM)
355 Views
LordLiron
Options
Galaxy S
לפי שמועות, סמסונג עלולה לוותר על מכשיר S22 FE, ואולי גם אלה הבאים אחריו.

למען האמת, לא יזיק לחברה לייצר פחות מכשירים שכן גם ככה יש מכשירי ביניים ויש מכשירי דגל. 
במקרה של היום יש ביניים לביניים לביניים חחח

כמו כן, זה קצת מעצבן לרכוש מכשיר דגל שיוצא בפברואר ולאחר כמה חודשים יוצא דגם שלפעמים אפילו טוב יותר וגם מקבל יותר עדכונים. 

מה דעתכם? 

מקור: 

מה דעתכם? 
30 Comments
שמוליק
Active Level 7
Galaxy S
חושב כמוך. לא רואה סיבה להמשיך את הליין הזה מהסיבות שהזכרת.
עופר
Active Level 6
Galaxy S
לגמרי! שיתחילו להתרכז בעדכונים , בעוזרת אישית בתשלומים וכו'
Galaxy S
העדכונים מאוד השתפרו ביחס למה שהיה בעבר.
זה נכון שתמיד יש מקום לשיפור, אבל ה"איחורים" בעדכונים בארץ הם לא בהכרח איחורים.

באשר לשאר, אני לא חושב שיש קשר, בחברה כזו גדולה לכל מחלקה יש את העובדים שלה, זה לא שצוות פיתוח או תוכנה מתעכב בגלל צוות תכנון מכשירים או משהו כזה.
0 Likes
עופר
Active Level 6
Galaxy S
זאת בדיוק הנקודה... אתה מצפה שבחברה "כזאת גדולה" עם מכירות בארץ מטורפים פלאפונים , טאבלטים , מוצרי חשמל וכו , ושיש לה פה צוות פיתוח , יקצו משאבים לטובת ישראל (כמו באפל) וזה מה שחבל , הם משקיעים מליונים בפרסומים של מוצרים על ידי סלבס וכו את כל זה הייתי מקצה לגיור בעוזרת האישית , לא הגיוני שחברה כזאת גדולה עם צוות פיתוח ייעודי גם בארץ לא יכולה לגרום לעוזרת שלה אפילו לומר להתקשר ל... בעברית זה פשוט לא נתפס לי 5 שנים כבר יש את ביקסבי
0 Likes
עופר
Active Level 6
Galaxy S
יותר מזה כך דוגמא אפילו לאישור המוניטור בשעונים בארץ , הפיתוח בשעון כבר היה ב watch 3 לקח כמעט שנתיים "לאישורים בארץ" לטענת סמסונג ישראל בהגיון בריא איך זה הגיוני?!? חברה "כזו גדולה" לא מסוגלת ללחוץ על אישורים?!? איך לאפל אישרו אחרי חודשיים מיציאת השעון עם המדדים? זה המון שאלות ותהיות שיש פה כלי ההנהלה , משלמים כל כך הרבה כסף אבל לצערי משהו פה תקוע ככה זה לפחות נראה מהצד , הלוואי והייתי יכל לעשות סיור ולשאול את ההנהלה את השאלות הללו
Galaxy S
לא הכל נמצא בידיים של סמסונג, זה באשר לפיצ'ר בשעון.
לא אני ולא אתה יודעים מה התהליך והבירוקרטיה שצריך לעבור.

לגבי ביקסבי, זה לא עניין של אילו משאבים יש לחברה, בסופו של דבר זה מסתכם בהאם שווה לשים את הכסף על הפיתוח של זה, וכרגע נראה שלדעתם זה לא שווה את זה.

ומנגד, אנחנו ב-2022, גם אנשים יכולים ללמוד להגיד "Call to...".
אנגלית בסיסית.
עופר
Active Level 6
Galaxy S
לצערי הטלפון שלי ואנשי הקשר שלי בעברית אז להגיד call to אני יודע אבל ביקסבי לא יודעת למצוא כי האיש קשר כמו עוד 2300 אנשי קשר אצלי רשומים בעברית 😅
אז כמו שכתבתי במקום פרסומות שישקיעו במוצרים זו דעתי האישית הם רק "דוחפים" פה ברזלים מעבר לזה לצערי שאר הדברים לא מתקדמים ואם זה לא שווה להם להשקיע בפיתוח אז שיגידו שפה רק מוכרים מוצרים זו דעתי
0 Likes
Galaxy S
אתה לא צריך לשנות את שמות אנשי הקשר, יש "כינוי" שאותו ניתן לרשום באנגלית ואז להשתמש בפקודה קולית.
ואתה לא תעשה את זה עבור 2300 אנשי קשר, עם כל הכבוד, לא עם כל אלה אתה משוחח כל יום, או אפילו מתקשר אליהם, ובטח שלא במצבים שאתה לא יכול להשתמש בטלפון כמו בנהיגה...
אז מספיק להגדיר את זה לכמות הבודדת של האנשים הקרובים, וזה מספיק.
0 Likes
נחום
Expert Level 5
Galaxy S
אתה צודק מאוד. העם איתך!