Resolved! Solved

Original topic:

התלבטות לפני קניית מכשיר

(Topic created on: 2 weeks ago)
87 Views
עומר90
Beginner Level 4
Options
Galaxy S
מתלבט האם לקנות גלקסי 24 רגיל או דגם מתקדם יותר. 
ממש חשוב לי מכשיר נוח ביד וקל משקל אבל אני רוצה לדעת אם הגלקסי הרגיל לא נחות מדי לעומת הפלוס ואולטרה מבחינת סוללה ומצלמה. 
אני גם מתכנן מעבר מאייפון ומעניין אותי אם בגלקסי הרגיל יש במצלמה מצב קולנוע, שזה צילום וידאו בפורטרט. 

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
היי וואו מאיפה להתחיל? קודם כל, יש דיוקן וידאו זמין בסדרה זו.

אם אתה עובר מטלפון גדול יחסית מהs24 הרגיל, יתכן שיחסרו לך חיי סוללה בדגם הרגיל וגם גודל המסך.

המצלמה של הs24 הרגיל והפלוס ממש אותו דבר, אם יש שינויים, הם קטנים.
לs24 ultra מערך צילום משופר ביותר, הכי טוב כמובן. יותר זום, כמות פיקסלים ובכללי מצלמה טובה יותר.
אבל שלא תחשוב לא נכון- ל24 הרגילים מצלמה מעולה מכל הבחינות.

אם חשוב לך נוחות ותפעול ביד אחת כמובן הs24 הרגיל בשבילך, אך אם גם באותה מידה חשובה לך סוללה וגודל מסך, הייתי ממליץ בקור ללכת על הs24 הפלוס.

כמובן שבסוף זה העדפות והצורך שלך בטלפון, אז תחשוב מה יותר חשוב- מצלמה, משקל, תפעול ביד אחת, סוללה וכו' ואז תחליט לפי סדר העדיפויות.

שוב, אם עברת ממסך גדול יותר- ממליץ ללכת על הs24 plus אם הultra לא במשחק.

בכל מקרה, מבטיח שתהנה עם המכשיר אם תקנה/כשתקנה. יהיה מאתגר לעבור מiphone לsamsung, אבל בסוף זה שווה את זה ממש.

אם עזרתי לך, ולא אכפת לך, אשמח ממש אם תסמן את תשובתי כפתרון ע"י לחיצה על שלוש הנקודות שבתגובה שלי, ו"קבל כפתרון", כדי שעוד אנשים יעזרו בזה בתקווה רבה שיעזור להם כמובן 🙏😁❄️

מאחל לך בהצלחה ותהנה במעבר לליגה של הטובים- Samsung 🎅

View solution in context

Solution
Itay2000
Active Level 7
Galaxy S
בכל דגמי הדגל¹ קיימת תכונת וידאו פורטרט. המכשיר² נוח וקל. דגם הפלוס מגיע עם מפרט כמעט וזהה, חוץ מהסוללה ואיכות המסך. דגם האולטרה מגיע עם מערך המצלמות המתקדם ביותר שסמסונג מציעה עם המפרט הכי טוב שסמסונג מציעה נכון לעכשיו.

¹S Series
²S24

View solution in context

Solution
Galaxy S
האמת שבסדרה זו הוסיפו וממשיכים לאפשר לך לצלם ולעלות סרטונים באיכות גבוהה!
איכות הרמקולים מצוינת לדעתי.

אתה תראה את השינוי מGalaxy 7 ובגדול.

View solution in context

5 Comments
Solution
Galaxy S
היי וואו מאיפה להתחיל? קודם כל, יש דיוקן וידאו זמין בסדרה זו.

אם אתה עובר מטלפון גדול יחסית מהs24 הרגיל, יתכן שיחסרו לך חיי סוללה בדגם הרגיל וגם גודל המסך.

המצלמה של הs24 הרגיל והפלוס ממש אותו דבר, אם יש שינויים, הם קטנים.
לs24 ultra מערך צילום משופר ביותר, הכי טוב כמובן. יותר זום, כמות פיקסלים ובכללי מצלמה טובה יותר.
אבל שלא תחשוב לא נכון- ל24 הרגילים מצלמה מעולה מכל הבחינות.

אם חשוב לך נוחות ותפעול ביד אחת כמובן הs24 הרגיל בשבילך, אך אם גם באותה מידה חשובה לך סוללה וגודל מסך, הייתי ממליץ בקור ללכת על הs24 הפלוס.

כמובן שבסוף זה העדפות והצורך שלך בטלפון, אז תחשוב מה יותר חשוב- מצלמה, משקל, תפעול ביד אחת, סוללה וכו' ואז תחליט לפי סדר העדיפויות.

שוב, אם עברת ממסך גדול יותר- ממליץ ללכת על הs24 plus אם הultra לא במשחק.

בכל מקרה, מבטיח שתהנה עם המכשיר אם תקנה/כשתקנה. יהיה מאתגר לעבור מiphone לsamsung, אבל בסוף זה שווה את זה ממש.

אם עזרתי לך, ולא אכפת לך, אשמח ממש אם תסמן את תשובתי כפתרון ע"י לחיצה על שלוש הנקודות שבתגובה שלי, ו"קבל כפתרון", כדי שעוד אנשים יעזרו בזה בתקווה רבה שיעזור להם כמובן 🙏😁❄️

מאחל לך בהצלחה ותהנה במעבר לליגה של הטובים- Samsung 🎅
עומר90
Beginner Level 4
Galaxy S
תודה רבה על הפירוט. זכור לי מהעבר שאיכות הצילום באפליקציות כמו אינסטגרם ממש ירודה כשהצילום נעשה מהאפליקציה. עדיין יש את הבעיה הזו? מה לגבי איכות הרמקולים במכשיר? האם שיפרו את האיכות ?
הגלקסי האחרון שהיה לי היה גלקסי 7 חח
Solution
Galaxy S
האמת שבסדרה זו הוסיפו וממשיכים לאפשר לך לצלם ולעלות סרטונים באיכות גבוהה!
איכות הרמקולים מצוינת לדעתי.

אתה תראה את השינוי מGalaxy 7 ובגדול.
Solution
Itay2000
Active Level 7
Galaxy S
בכל דגמי הדגל¹ קיימת תכונת וידאו פורטרט. המכשיר² נוח וקל. דגם הפלוס מגיע עם מפרט כמעט וזהה, חוץ מהסוללה ואיכות המסך. דגם האולטרה מגיע עם מערך המצלמות המתקדם ביותר שסמסונג מציעה עם המפרט הכי טוב שסמסונג מציעה נכון לעכשיו.

¹S Series
²S24
moti4691
Beginner Level 2
Galaxy S
אני קניתי s24 רגיל דיי מאוכזב מהסוללה..