Original topic:

האטה במקלדת של סמסונג

(Topic created on: a month ago)
185 Views
פיתה
Active Level 5
Options
Galaxy S
אני בעל s23 ultra ורציתי לשתף שללא ספק המקלדת הכי נוחה לפי דעתי שקיימת לאנדרואיד היא המקלדת של סמסונג אבל יש איתה בעיה מהותית, היא במקרים מסוימים נהיית ממש איטית (חשוב לציין שזה קורה רק בשפה העברית, מה חדש💁‍♂️), לדוגמה אם אני מתכתב בווצאפ עם מישהו והוא שולח סרטון או אימוג'י לב גדול אז זה מרגיש שההקלדה נהיית תקועה יותר והמחיקה נהיית איטית בצורה מטורפת (כמובן שזה קורה בעוד אפליקציות אחרות מלבד ווצאפ) אמרו לי שהבעיה באפליקציות השונות לדעתי זה לא נכון אבל בסדר.
כמובן שכבר שלחתי דו"ח שגיאות בעבר אבל הבעיה לא טופלה. גם בטלפון של הבת זוג שלי שהוא s22 יש את הבעיה זה לא משהו נקודתי רק אצלי, חבל שסמסונג הגדולה עדיין לא פתרה בעיה שכמובן איך לא קשורה לישראל ולעברית.
עוד מישהו פנאט כמוני חווה את אותה הבעיה?
17 Comments
Galaxy S
אני לא חוויתי את אותן הבעיות שציינת...
פיתה
Active Level 5
Galaxy S
אתה אומר לי שהמקלדת שלך כשאתה כותב בעברית ובאנגלית ב100 אחוז עבודות אותו הדבר? תנסה לשלוח לב בווצאפ ותנסה לכתוב תגיד לי אם אתה לא חווה
Galaxy S
צודק! אני עכשיו נכנסתי לוואטסאפ וזה באמת תקוע... אבל רק כאשר שולחים לב אדום גדול באפליקציה הספציפית הזו..
פיתה
Active Level 5
Galaxy S
אמת זה קורה גם עם קישורים לסרטונים וכו וזה גם קורה בטלגרם כמובן שזה רק בעברית כי למה לא
Galaxy S
בוא ננסה לאפס את המקלדת..
פיתה
Active Level 5
Galaxy S
לא עוזר אל תנסה חבל על כל המילים שלמד עד עכשיו גם ככה קשה לה חחחחח
Galaxy S
בסוף עשיתי ניקוי מטמון, בתקווה קלה
Galaxy S
לא עבד*** ניקוי מטמון= חוסר ברירה
NehorayS
Expert Level 4
Galaxy S
גם לי זה קורה,
ואפילו בסיטואציות שונות,פעם אחת התכתבתי עם חבר שלי בדיסקורד אחרי כמה שניות שהתחלתי להתכתב איתו אני לוחץ על האותיות וזה לא קולט וזה קולט אחרי 3-4 שניות,וקרה לי כמובן בעוד אפליקציות,בעוד שבמקלדת גוגל זה עובד חלק לא משנה מה יהיה.