Original topic:

סנאפשוט: אחסון חיצוני ל Expert Raw [עם סייג]

(Topic created on: 2 weeks ago)
193 Views
Digitai
Options
נושאים כלליים

image

היי ממברס! 📸

קבלו טיפ טכני מקצועי, עבור כל משתמשי הסמארטפונים של סמסונג המתמקדים בצילום כבד:

דיסקליימר: התכונה המתוארת בפוסט זה תומכת כרגע בקובצי JPG בלבד. האפשרות לאחסן קבצי RAW או RAW+JPG באופן חיצוני אינה נתמכת בשלב זה. אני ממליץ לבדוק את התכונות הנתמכות והמגבלות המתעדכנות עם כל עדכון תוכנה.

אם אתם משתמשים באפליקציית Expert RAW, כנראה שכבר נתקלתם באתגר האחסון לאור קבצי ה-RAW הכבדים שהיא מייצרת.

image

בקצרה - Expert RAW היא אפליקציית צילום מקצועית מבית סמסונג, המאפשרת לכם לצלם תמונות בפורמט RAW 16-bit. תצלומים אלו שומרים מידע רב יותר על התמונה, מה שמאפשר עיבוד עמוק ומדויק יותר בשלב העריכה. זוהי הדרך האידיאלית לצלם אם אתם מחפשים איכות תמונה מקסימלית וגמישות בעריכה.

העובדה כי מכשירי דגל מבית סמסונג כבר מספר שנים לא כוללים חריץ לכרטיס הרחבה, היא שיקול בבחירת פורמט הצילום, אבל לא צריך לדאוג - ישנה "אופציה סודית" בהגדרות האפליקציה, שמאפשרת לשנות את מיקום האיחסון לזיכרון חיצוני.

פשוט חברו זיכרון נייד או כרטיס זיכרון עם קורא כרטיסים מיניאטורי, 
  • עברו להגדרות
  • בחרו באפשרות 'אחסון' 
  • שנו את הבחירה ל'כרטיס SD'
כעת תוכלו להמשיך לצלם בחופשיות, בלי לדאוג למקום פנוי במכשיר ותהנו מצילום ללא גבולות! 🌟

image

בקשה אישית למפתחים:
אני אשמח מאוד לפתוח את האפשרות להוספת תכונת אחסון חיצוני לקבצי RAW באפליקציה.
אני מודע לצורך בזיכרון חיצוני מהיר ואמין עבור שמירת קובצים מסוג זה, ומציע שהתכונה תתוכנן בצורה שתאפשר שימוש בכוננים חיצוניים במהירות ובמפרטים מתאימים לשם כך. 

תכונה זו תאפשר לי ולמשתמשים נוספים לנצל את הפוטנציאל המלא של המצלמה, ולשפר באופן משמעותי את זרימת העבודה בצילום, דבר שיביא לתוצאות מקצועיות ועקביות יותר. אני מודע למאמצים הנדרשים לפיתוח תכונה זו, אבל מאמין שהדבר הזה ימתג את האפליקציה ואת החברה בפן המקצועי,אפילו עוד יותר.
14 Comments
נושאים כלליים
טוב לדעת, זה סופר שימושי!
תודה 😄
נושאים כלליים
תודה! מגניב ושימושי ממש 🪩🧞
נושאים כלליים
שימושי מאוד וחוסך כאב ראש!
תודה רבה 😊
Kfeer
Expert Level 4
נושאים כלליים
ניסיתי בעבר לצערי על הs22u הוא מתחמם אפילו עוד יותר מבכתיבה על האחסון הפנימי וגם ככה expert raw עושה אותו רותח בקיץ
נושאים כלליים
תודה! בהחלט יעיל ושימושי 😀😁
נדבnadav
Active Level 6
נושאים כלליים
תודה רבה רעיון טוב אבל תיקון קטן זה 32 ביט לא 16 ככה לפחות אצלי שמתי לב לזה אתמול
נושאים כלליים
היי נדב,
בטכנולוגיית הצילום של היום, לא קיים צילום RAW ב-32 ביט לערוץ.
ה Expert RAW, מצלמות DSLR ו-Mirrorless מצלמות בעומק צבע של עד 16 ביט לערוץ בצילום RAW.

השימוש ב-32 ביט לערוץ מתבצע בעיקר בתהליכי עריכת תמונה מתקדמים, כדי לנצל את הפוטנציאל של טווח דינמי מרבי (כמו למשל בצילום סדרת תמונות עבור תמונת HDR - לשפר את פרטי התמונה בעיקר גווני האור והצל).

נדבnadav
Active Level 6
נושאים כלליים
אני יודע ואתמול ערכתי קובץ RAW מהטלפון ושמתי לב לזה שהייתי צריך להשתמש בדלי ככה שהייתי צריך להעביר ל16 ביט כיון שהכלי הזה לא עובד ב32
נושאים כלליים
מאמין לך...אתה מוזמן לבדוק בעצמך.
אני מניח שאולי ברירת המחדל של הקובץ שפתחת בפוטושופ הוגדרה ל32bit