Original topic:

הכינו את שעוני ה - Galaxy Watch 4 שלכם, כי Google Pay עוד רגע פה!

(Topic created on: 12-08-2021 09:24 AM)
155 Views
AlonS21
Active Level 3
Options
מוצרים לבישים

תכינו את השעונים שלכם! זה כבר כאן, ממש עוד שניה זה מושק, וכולנו נוכל לשלם באמצעות השעון החכם שלנו 😍

Google Pay, ארנק דיגיטלי שנתמך גם במכשירי SAMSUNG בעלי תקן NFC וגם בשעונים, בעלי מערכת הפעלה מסוג Wear OS.

השעונים שמגיעים עם Wear OS של Google הם סדרה 4 של Samsung. סדרות ה-Tizen לצערי כרגע לא נתמכות בשירות Google Pay.

שימו לב, השירות יהיה פעיל לכלל כרטיסי האשראי הישראלים. אני כרגע עובד עם כרטיס של "אמריקן אקספרס" והשירות עובד מצויין! 

השירות מהיר, יעיל, קל ונוח לשימוש! נגיעה קלה עם החלק העליון של השעון על ה"טרמינל / POS" בבית העסק ותוך 2 שניות, יש לכם קבלה ביד ואתם מחוץ לעסק.😎

מה שבטוח, היה שווה להמתין לשירות של Google Pay.

20211118_125528.jpg

59 Comments
saharasis
Active Level 6
מוצרים לבישים
שלח לי קישור של האפליקציה מgoogle play בבקשה
0 Likes
saharasis
Active Level 6
מוצרים לבישים
זאת אחי?Screenshot_20211122-080040_Google Play Store.jpg
0 Likes
saharasis
Active Level 6
מוצרים לבישים
תודה
0 Likes
Shadhog
Active Level 2
מוצרים לבישים
השירות הושק בארץ, התקנתי רגיל דרך החנות המקומית הצלחתי להפעיל ולראות את הכרטיסים שלי בשעון לאחר שעה באתי לנסות לשלם פתאום קיבלתי הודעה של
Can't use Google Play. Google Play hasn't launched in this location yet. check again soon
למה זה פתאום הפסיק אחרי שעה? ומה אפשר לעשות?
AlonS21
Active Level 3
מוצרים לבישים
גם אצלי בדיוק אותה הבעיה, דיברתי עם אמריקן אקספרס. הם ביקשו ממני את הדגם של השעון. זה בבדיקה מהצד שלהם והיום אני אמור לקבל תשובה על זה. מסתבר על פי גוגל שהשירות הושק גם למוצרים לבישים, אבל משום מה זה עדיין מראה שהשירות לא הושק בארץ. מקווה שייפתר מהר. היה לי ממש כיף לשלם עם השעון לפני שהשירות הושק. ועכשיו שהושק זה לא עובד! הזוי
Lior
Community Manager
Options
מוצרים לבישים

היי כולם,

לפי מה שאנחנו מכירים שירות Google Pay הושק בישראל למכשירי סלולר בלבד וכרגע הוא עדיין לא זמין לשימוש בשעונים החכמים.

0 Likes
AlonS21
Active Level 3
מוצרים לבישים
מוזר, אמריקן אקספרס טוענים שיש תמיכה מהיום בבוקר. מה גם שברשימה מדינת ישראל מופיעה כמדינה נתמכת לשירות...Screenshot_20211208-125212_Samsung Internet_56700_1638960732.jpg
0 Likes
Shadhog
Active Level 2
מוצרים לבישים
בהצעת השותפים בקבוצה הסרתי והתקנתי שוב ועכשיו עובד כבר למעלה משעה, מקווה שימשיך
AlonS21
Active Level 3
מוצרים לבישים
עדכנו אותי ממש לפני כמה דקות שהשירות יושק בארץ בקרוב מאוד. מסתבר שגוגל, עדיין לא באמת צירפה את ישראל לתוך השירות של השעונים. הם גם עדכנו את הרשימה עכשיו והוציאו את ישראל. נמתין בסבלנות 👌
0 Likes