Original topic:

קהילת Samsung Members מארחת את Team Finest!

(Topic created on: 04-18-2022 11:57 AM)
121 Views
Roee
Active Level 8
Options
גיימינג

היי חברים,

הבטחנו לכם אירוח מעניין בקהילה לרגל השקת פורום גיימינג - אז שימו לב לזה...

בשבוע הבא יתארחו אצלנו שחקני Team Finest האלופים, גיימרים תחרותיים שהפכו את התחביב של כל ילד למקצוע של ממש.

ארגון Team Finest הוא ארגון גיימינג מקצועי שמאגד תחתיו קבוצות ושחקנים שמתחרים לאורך כל השנה בתחרויות וטורנירים על פרסים בשווי מיליוני דולרים.

בואו נכיר את שלושת החברים בקבוצה שיגיעו להתארח אצלנו!

אוהד אביטבול, בן 17, התחיל את הקריירה התחרותית שלו לפני כמה שנים עם FORTNITE, אחד המשחקים הכי פופולריים בעולם הגיימינג. בימים אלה אוהד פחות מתמקד במשחק תחרותי ויותר ביצירת תוכן עבור 100,000 העוקבים שלו ברשתות החברתיות.

לינור ליאני, בת 20, חברה בקבוצת הנשים של Finest שמתחרה ב-VALORANT, משחק בז'אנר הירי בגוף ראשון, יחד עם עוד ארבע בנות ישראליות והן קבוצת הנשים הרשמית היחידה בישראל.

בן בטש, בן 25, התחיל את קריירת המשחק שלו לפני 8 שנים והיום נחשב לאחד השחקנים הכי טובים באירופה במשחק VALORANT.

אנחנו מזמינים אתכם לשאול אותם כל מה שתרצו על עולם הגיימינג, משחקי מחשב, שילוב עם תחומים אחרים בחיים (משפחה, חברים, לימודים, צבא וכו'), הכל תופס.

מוזמנים להגיב כאן בפוסט עם השאלות שלכם. Team Finest ישיבו לכם בלייב ביום שני ה-27/12 במהלך היום.

אפשר להתחיל 😎

51 Comments
ירין
Beginner Level 2
גיימינג

שאלה לבן - אתה חושב שתמשיך להיות בגיימניג לעוד הרבה שנים? 

שאלה ללינור - את חושבת שגברים טובים מנשים במשחקי מחשב? איך הגעת לעולם הזה?

שאלה לאוהד - איך אתה חושב שהצלחת כל כך ? מה יש לך שאין לאחרים? 

שיהיה לכם הרבה בהצלחה אלופים ואלופות :)

FinestBen
Active Level 1
גיימינג

היי ירין :)

אני חושב שכן, אני אומנם בן 24 היום אבל אני חושב שאני עדיין לא בPeak Performance שלי.

עם עבודה קשה אני אגיע לשם ואני רואה עוד מספר שנים **bleep** פיינסט כגיימר מקצועי :)

FinestLinor
Active Level 1
גיימינג

היי ירין,

אני לא חושבת שגברים טובים מנשים במשחקי מחשב. אין שום הבדל פיזי ויש המון נשים שטובות מגברים.
האמת הגעתי לעולם הזה לגמרי במקרה בזכות אחי שכל חייו היה גיימר. הוא הכיר לי את המשחק ואלורנט ונתן לי לנסות. מאוד נהנתי והתחלתי לשחק עוד ועוד ולהוריד אותו למחשב האישי שלי משם ההמשך היסטוריה :)

FinestOhad
Active Level 1
גיימינג

היי ירין, אני חושב שההבדל העיקרי בין לי לבין יוצרי תוכן אחרים זה איך שאני גידלתי את הקהילה שלי. החיבור שלי עם הקהילה ישלנו חיבור שהוא ממש משפחתי. אני לא קורה לצופים שלי "הצופים שלי" אני קורה להם המשפחה שלי.

דניאלה
Active Level 6
גיימינג
אתם מתחרים רק במשחק אחד או בכמה?
אפשר להגיע לתחרויות גם לבד או שיותר קל עם הנבחרת?
יש עוד נבחרות בארץ?
המלצות לילדים שרוצים להיות גיימרים :)
FinestBen
Active Level 1
גיימינג

היי דניאלה :)

אני מתחרה במשחק אחד בלבד ושמו Valorant

תחרויות מתבצעות בדרך כלל עם קבוצה (5 נגד 5) ככה שאפשר לקרוא לזה נבחרות.

נכון להיום עדיין אין עוד נבחרות בארץ אבל מי יודע אולי עוד יבנו בעתיד הקרוב.

המלצות שיש לי לתת לגיימרים צעירים, תעבדו קשה ותלמדו מטעויות ללא אגו, זה הכי חשוב בספורט הזה ! לא בושה ללמוד משחקנים טובים ממך.

FinestLinor
Active Level 1
גיימינג

היי דניאלה,

אני מתחרה רק במשחק ואלורנט.

יכול להיות שבמשחקים אחרים יש תחרויות שאפשר להגיע לבד, בואלורנט צריך 5 שחקנים.

אני ממליצה לילדים שרוצים להיות גיימרים, להשקיע במשחק, ללמוד משחקני PRO, למצוא איך לשפר את עצמך יותר ויותר כי תמיד יש מה לשפר.

שיהיה הרבה בהצלחה :) 

Talush
Active Level 1
גיימינג
שאלה: ראיתי את הסרטון הזה..מה המסקנה הסופית? מי לוקח? PC או FOLD3?
https://www.samsung.com/il/promotions/samsung-gaming/Screenshot_20211227-152628_Chrome.jpg
FinestOhad
Active Level 1
גיימינג

את כל התחרויות המקצועיות שלנו אנחנו משחקים על מחשבים ויש נוחות גדולה יותר לדעתי בעכבר ומקלדת מבחינת בדיוק והשליטה המכניקה של המשחק. בתור מי שהשתתף בסרטון ושיחק עם ה-Fold3, אני יכול להגיד שחווית המשחק איתו היא הטובה ביותר שחוויתי במכשיר נייד, אז אם מובייל, ברור שעם המכשיר הזה!

oriyakov
Expert Level 5
גיימינג
מסטר אוהד?
0 Likes