Original topic:

קהילת Samsung Members מארחת את Team Finest!

(Topic created on: 12-27-2021 08:46 PM)
154 Views
Roee
Active Level 8
Options
גיימינג

היי חברים,

הבטחנו לכם אירוח מעניין בקהילה לרגל השקת פורום גיימינג - אז שימו לב לזה...

בשבוע הבא יתארחו אצלנו שחקני Team Finest האלופים, גיימרים תחרותיים שהפכו את התחביב של כל ילד למקצוע של ממש.

ארגון Team Finest הוא ארגון גיימינג מקצועי שמאגד תחתיו קבוצות ושחקנים שמתחרים לאורך כל השנה בתחרויות וטורנירים על פרסים בשווי מיליוני דולרים.

בואו נכיר את שלושת החברים בקבוצה שיגיעו להתארח אצלנו!

אוהד אביטבול, בן 17, התחיל את הקריירה התחרותית שלו לפני כמה שנים עם FORTNITE, אחד המשחקים הכי פופולריים בעולם הגיימינג. בימים אלה אוהד פחות מתמקד במשחק תחרותי ויותר ביצירת תוכן עבור 100,000 העוקבים שלו ברשתות החברתיות.

לינור ליאני, בת 20, חברה בקבוצת הנשים של Finest שמתחרה ב-VALORANT, משחק בז'אנר הירי בגוף ראשון, יחד עם עוד ארבע בנות ישראליות והן קבוצת הנשים הרשמית היחידה בישראל.

בן בטש, בן 25, התחיל את קריירת המשחק שלו לפני 8 שנים והיום נחשב לאחד השחקנים הכי טובים באירופה במשחק VALORANT.

אנחנו מזמינים אתכם לשאול אותם כל מה שתרצו על עולם הגיימינג, משחקי מחשב, שילוב עם תחומים אחרים בחיים (משפחה, חברים, לימודים, צבא וכו'), הכל תופס.

מוזמנים להגיב כאן בפוסט עם השאלות שלכם. Team Finest ישיבו לכם בלייב ביום שני ה-27/12 במהלך היום.

אפשר להתחיל 😎

51 Comments
גיימינג
תודה אוהד 🙂
FinestOhad
Active Level 1
גיימינג

בכיף שמחנו לענות
זה האינסטגרם שלי אם  תרצו לעקוב ^^ - https://www.instagram.com/ohad.avitbul/

FinestBen
Active Level 1
גיימינג

היי נדב(אני מנחש)

נכון להיום יש לי לו"ז מסודר על ידי מנהל הקבוצה והמאמן שלה.

יש לנו 8 שעות עבודה ואימונים ביום.

מהצד שלי אני משקיע זמן נוסף ביום כדי להשתפר אינבידואלית, מקווה שזה עונה לך על השאלה!

ולגבי השאלה לכולנו: מה שהפיל את האסימון זה התחרות הראשונה ששיחקתי בתור שחקן מקצועי, שהתוצאות שלה הוכיחו לי מה אנחנו מסוגלים כקבוצה וכאינדיבידואל. 

גיימינג
ניחוש מושכל ונכון

וואוו זה המון זה ממש כמו משרה מלאה
תודה על התשובה המפורטת 😊
FinestBen
Active Level 1
גיימינג

בכיף, שמחתי לענות לכם\ן על כל השאלות :)

בהזדמנות זו כולכם\ן מוזמנים לעקוב אחריי ברשתות החברתיות בהם אני מעדכן את חיי היום-יום שלי כגיימר מקצועי :)

https://www.instagram.com/recidentz/

https://www.youtube.com/c/RECIDENT

FinestLinor
Active Level 1
גיימינג

היי נדב, לרוב אנשים מופתעים כי מעולם לא היה לי קשר למשחקי מחשב, אבל התגובות שבסביבתי מאוד חיוביות ומפרגנות. 

בתחילת דרכי שיחקתי בשביל הכיף וככל שהמשכתי לשחק רציתי להתקדם, ללמוד עוד, להגיע לרמה גבוהה יותר,הייתי צופה בשחקני פרו ולומדת מהם המון.
עם הזמן הבנתי שיש לי משהו מעבר לשחקנית טובה, וכאשר פיינסט באו עם ההצעה של קבוצת הנשים וממש שמחתי שיש ארגון בארץ שנותן במה לנשים בתחום הגיימינג.

גיימינג
תודה לינור על התשובה 😀
חן_
Active Level 5
גיימינג

שאלה 1: איך אתם מצליחים לא "להתמכר" למשחק?

כלומר לדעת לעשות הפסקה.

שאלה 2: איזה סוגי משחקים אתם אוהבים?

תודה!

FinestBen
Active Level 1
גיימינג

היי חן :)

צריך לדעת מה לעצור חשוב מאוד בגיימינג (מאוד) לסדר את הזמן שלך כדי לשמור על הבריאות, לשחק המון שעות ביום עלול לפגוע בבריאות וצריך גם לזוז מהכיסא מדי פעם. אז במקרה שלי ספורט או גם הליכות פשוטות בחוץ מועילות מאוד :)

תשובה מס' 2 : אני בן אדם מאוד תחרותי מה שגורם לי לאהוב רק משחקים שיש בהם תחרות - שיחקתי כמעט כל ז'אנר.

אני אוהב בעיקר Valorant, League of Legends

FinestLinor
Active Level 1
גיימינג

היי חן, אני לומדת לעשות את ההפרדה, נכון אני משקיעה המון שעות במשחק גם עם הקבוצה וגם בשביל הכיף האישי שלי, אבל לקראת סופשים אני מעדיפה לבלות זמן עם החברים והמשפחה, ולהפחית את השעות במחשב. פשוט צריך לדעת לשלב :)

אני אוהבת משחקי FPS ובעקרון אני מתמקדת רק בואלורנט כי זה המשחק שאני רוצה להתקדם בו הכי גבוה שאפשר.