Original topic:

קהילת Samsung Members מארחת את Team Finest!

(Topic created on: 12-27-2021 07:52 PM)
206 Views
Roee
Active Level 8
Options
גיימינג

היי חברים,

הבטחנו לכם אירוח מעניין בקהילה לרגל השקת פורום גיימינג - אז שימו לב לזה...

בשבוע הבא יתארחו אצלנו שחקני Team Finest האלופים, גיימרים תחרותיים שהפכו את התחביב של כל ילד למקצוע של ממש.

ארגון Team Finest הוא ארגון גיימינג מקצועי שמאגד תחתיו קבוצות ושחקנים שמתחרים לאורך כל השנה בתחרויות וטורנירים על פרסים בשווי מיליוני דולרים.

בואו נכיר את שלושת החברים בקבוצה שיגיעו להתארח אצלנו!

אוהד אביטבול, בן 17, התחיל את הקריירה התחרותית שלו לפני כמה שנים עם FORTNITE, אחד המשחקים הכי פופולריים בעולם הגיימינג. בימים אלה אוהד פחות מתמקד במשחק תחרותי ויותר ביצירת תוכן עבור 100,000 העוקבים שלו ברשתות החברתיות.

לינור ליאני, בת 20, חברה בקבוצת הנשים של Finest שמתחרה ב-VALORANT, משחק בז'אנר הירי בגוף ראשון, יחד עם עוד ארבע בנות ישראליות והן קבוצת הנשים הרשמית היחידה בישראל.

בן בטש, בן 25, התחיל את קריירת המשחק שלו לפני 8 שנים והיום נחשב לאחד השחקנים הכי טובים באירופה במשחק VALORANT.

אנחנו מזמינים אתכם לשאול אותם כל מה שתרצו על עולם הגיימינג, משחקי מחשב, שילוב עם תחומים אחרים בחיים (משפחה, חברים, לימודים, צבא וכו'), הכל תופס.

מוזמנים להגיב כאן בפוסט עם השאלות שלכם. Team Finest ישיבו לכם בלייב ביום שני ה-27/12 במהלך היום.

אפשר להתחיל 😎

51 Comments
FinestLinor
Active Level 1
גיימינג

היי, אני חושבת שבסופו של יום להיות חלק מקבוצה זה חוויה מדהימה, לצבור חוויות משותפות עם בנות מדהימות שהכרתי שהפכו לחברות, להשיג השיגים יחד ולחוות הכל יחדיו,
אני מבטאת את מקומי בכך שאני יודעת להשתלב ולתת מעצמי ככל שאפשר למען הקבוצה ולעשות את התפקיד שלי (Sentinel) בקבוצה על הצד הכי טוב שיש.

NoamMeir
Expert Level 5
גיימינג
תודה על התשובות שלכם!
0 Likes
adir1
Beginner Level 2
גיימינג

שאלה לבן, איך הוא חושב שתסתיים שנת 2022  עם הקבוצה של ה VALORANT?

FinestBen
Active Level 1
גיימינג

היי אדיר,

שנת 2021 הייתה חימום לקבוצת הולורנט שלנו, שנת 2022 תהיה השנה המרשימה ביותר שקבוצה בישראל עשתה בגיימינג בעולם, ושיהיה בהצלחה לכל המשתתפים 😁

Members_BLeDXMY
Beginner Level 2
גיימינג

שאלה ללינור-לפני כמה זמן התחלת לשחק במחשב?

FinestLinor
Active Level 1
גיימינג

היי, התחלתי לשחק לפני כשנה וחצי. 

דניאלה
Active Level 6
גיימינג
שיחקת במובייל לפני כן? איך נכנסת לזה??
FinestLinor
Active Level 1
גיימינג

היי דניאלה, לא שיחקתי לפניכן במובייל אולי פה ושם בPUBG אבל זה לא אותו הדבר,

אחי שהוא גיימר הכיר לי את עולם הגיימניג ונתן לי לנסות לשחק במשחקי מחשב, ברגע שהתחלתי לשחק ואלורנט התחלתי להשקיע בו מאוד ותמיד לרצות לשפר את עצמי :) 

גיימינג
שאלה לבן:
כמה שעות נדרש ממך להשקיע ביום כדי להגיע ולהישאר ברמה תחרותית גבוהה?

שאלה ללינור:
איך אנשים בסביבתך מגיבים בפעם הראשונה שאת מציגה את עצמך כגיימרית?

שאלה לאוהד:
כמה זמן לקח לך לפתח את כמות העוקבים שלך ברשתות?

שאלה לשלושתם:
באיזה נקודת זמן במשחקים שאתם שולטים בהם הבנתם שאתם ברמה מקצועית ולא רק מתחילה ומה היה הדבר ש"הפיל את האסימון" לגבי זה?
FinestOhad
Active Level 1
גיימינג

היי מה קורה ?, אני התחלתי את היוטיוב משהו כמו לפני שנה וקצת ובאמת הבנתי שזה הדבר שאני רוצה להתעסק בו בעתיד הקרוב.