Original topic:

[מדריך] כיצד לגבות את ה-Galaxy שלכם

(Topic created on: 10-11-2021 03:09 PM)
5316 Views
IrisA
Expert Level 5
Options
אפליקציות ושירותים

היי ממברס!

אחת התכונות שמוערכות בעיניי במכשירי Galaxy היא האפשרות לבצע גיבוי בדרכים מגוונות.

בין אם זה בענן של סמסונג, גוגל, או ב-Smart Switch - תוכלו לבחור את הגיבוי המועדף עליכם או לשלב ביניהם🔄

ריכזנו עבורכם את כל הדרכים לגבות את ה-Galaxy שלכם במקום אחד >> היכנסו לכאן כדי ללמוד איך לגבות את המכשיר שלכם ואיך להפעיל גיבוי אוטומטי לתכנים שלכם.

ועל הדרך שתפו אותנו איך אתם מעדיפים לגבות את המכשיר שלכם?

13 Comments
אפליקציות ושירותים
בין הדברים שהכי מבאסים אותי באנדרואיד הוא שאין תמיכה אמיתית בגיבוי תוכן אפליקציות (App Data).
נכון, יש אפליקציות שמאפשרות את זה - הן מאוד מוגבלות.
נכון, אפשר לעשות את זה עם רוט - אבל זה לא ריאלי.
אשמח אם סמסונג תיתן לזה פתרון.

תודה על המדריך.
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

כדי שנוכל לתמוך בגיבוי תוכן של יישומי צד ג', מפתחי היישום צריכים לאפשר לענן שלנו גישה לנתונים. לדעתי פחות מציאותי שזה יקרה וברוב היישומים ניתן לפתוח חשבון משתמש לפי מזהה והנתונים נשמרים במאגרי המידע של היישום.

אפליקציות ושירותים
הכוונה שלי הייתה לגיבוי מקומי, לצורך העניין באמצעות Smart Switch שמגבים במחשב או לכרטיס הזיכרון, אז הגיבוי והשחזור יכללו גם Data של אפליקציות.

יש לא מעט אפליקציות שהן לא מבוססות רשת וה-Data שלהן הוא מקומי, האמת שגם כאלו שכן מבוססות רשת, לרבות ה-Data מקומי.
זה מה שאני רוצה לגבות.
Ori_Swid
Active Level 4
אפליקציות ושירותים
בכנות, הדואליות הזו בסמסונג מוציאה אותי מדעתי במיוחד בכל מה שקשור לגיבוי ענן. אני לא מצליח להבין האם יש יתרון אמיתי בגיבוי לענן של סמסונג/מיקרוסופט על פני הענן של גוגל. בעוד המחירים בגוגל יותר נוחים ואטרקטיביים זה נראה שהגיבוי של סמסונג מגבה יותר דברים שקשורים לסמסונג.
0 Likes