Original topic:

כיוון מלל בgmail

(Topic created on: 04-18-2021 11:48 PM)
1745 Views
waella
Active Level 1
Options
אפליקציות ושירותים
איך משנים כיוון מלל בgmail? כך שיכתוב מימין לשמאל??🙏🙏

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Roee
Active Level 8
אפליקציות ושירותים

היי,

תנסה להסיר את העדכון האחרון של יישום 'Android System WebView' ולבדוק אם זה מסדר את יישור השפה לימין.

הגדרות > יישומים > Android System WebView > כניסה לאפשרויות נוספות (שלוש נקודות אנכיות) > הסר עדכונים.

עדכן אם זה עוזר.

תודה.

View solution in context

22 Comments
דניאל37
Beginner Level 2
אפליקציות ושירותים
זה נשמע אחלה, עשיתי כל מה שאמרת, הצלחתי להיכנס למפתחים ולשנות את ההגדרה "אלץ כיוון פריסה מימין לשמאל", אבל זה לא שינה כלום. עדיין הקלדת הטקסט בעברית בתוכנת הדואר היא בצד שמאל.
0 Likes
Lior
Community Manager
Options
אפליקציות ושירותים

היי,

הכיוון של המלל לא תקין במכשיר או בתצוגה במחשב?

0 Likes
waella
Active Level 1
אפליקציות ושירותים
בנייד
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

תוכל להעביר דוח שגיאות לצוות המהנדסים שלנו-

בכדי לצרף יומן מערכת היכנס אל 'קבלת עזרה'>  בחר בקטגוריית "דוחות שגיאות" >  בחר בנושא המתאים ולאחר מכן תאר בהרחבה את התופעה, בתחתית העמוד וודא כי שליחת יומן המערכת מסומן בV.

הדוח יועבר לבדיקה ותשובה לדוח תישלח עד 14 ימים באפליקציה.

0 Likes
אפליקציות ושירותים
בעסה..
תופעה שהתחילה גם אצלי.
כנראה משהו בגרסא האחרונה של ג'ימייל...
עד אתמול היה תקין

גרסה 2021.03.21366143478

Screenshot_20210421-090507_Settings_68235.jpg

0 Likes
frudi
Active Level 1
אפליקציות ושירותים
גם אני סובל מזה בימים האחרונים, בעיקר מאז שהמכשיר עבר עדכון של התוכנה. חוץ מכתיבה משמאל לימין הוא גם הופך את הסוגריים במקלדת.
בכל אופן עשיתי עכשיו את מה ש roee כתב וזה עזר וסידר את הבעיה. אז ממש תודה. אבל אני מניח שעכשיו כל פעם שהוא יוריד עדכוני גוגל פליי הוא יעדכן את זה שוב והבעיה תחזור?
Roee
Active Level 8
אפליקציות ושירותים

שמח שזה עזר.

אתה יכול להיכנס לחנות Play ואז ליישום עצמו ולהגדיר שלא יבצע עדכון אוטומטי (אפשרויות נוספות בעמוד היישום בחנות).

אנחנו נמצאים בקשר עם Google על מנת לספק פתרון בהקדם. מניח שייצא בקרוב עדכון נוסף שמסדר את זה. הסרת העדכון זה רק פתרון זמני עד שייצא עדכון.

תודה על המשוב.

0 Likes
frudi
Active Level 1
אפליקציות ושירותים
תודה. אני רק מתקן משהו. בדקתי את שוב- את התקלה של הסוגריים זה לא סידר. ויותר מכך, כשאני לוחץ בתחילת שורה על סוגריים הוא מעביר את כיוון הטקסט של השורה חזרה שמאלה.
כמו כן זה החזיר באג אחר במייל שאם המייל ארוך, תוך כדי כתיבה שלו הוא כל הזמן מקפיץ לי את התצוגה לראש המייל ולא נשאר במקום שבו אני כותב בפועל וזה מציק מאוד.
0 Likes
Solution
Roee
Active Level 8
אפליקציות ושירותים

היי,

תנסה להסיר את העדכון האחרון של יישום 'Android System WebView' ולבדוק אם זה מסדר את יישור השפה לימין.

הגדרות > יישומים > Android System WebView > כניסה לאפשרויות נוספות (שלוש נקודות אנכיות) > הסר עדכונים.

עדכן אם זה עוזר.

תודה.