cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Evo Plus Hafıza Kartı

(Topic created on: 01-30-2023 10:26 AM)
332 Views
Teknoloji_Meraklısı
Active Level 4
Options
Tabletler

Ben tabletimde Samsung Evo Plus hafıza kartı kullanıyorum. Oyunları tablette daha fazla alan kullanmak için hafıza kartına taşıdım. Fakat taşıdığım oyunlar hafıza kartında hiçbir sorun olmamasına rağmen açılmıyor. Ana ekranda oyun logosu yerine yeşil arka plan üzerine Android logosu var ve açmaya çalıştığında uygulama yüklü değil hatası veriyor. Yeniden başlatmadan sonra oyunları kullanabiliyorum fakat bir süre sonra oyundan atıyor ve sorun devam ediyor. Oyunları tekrar tablete taşıdığımda sorunsuz kullanabiliyorum, verilerim de silinmiyor.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tabletler
Pasif görüntü haline dönüşmüşlerdir.Oyunları tekrar kurman gerekiyor maalesef.Herhangi bir tasıma işlemi yapmadan önce hafıza kartını ilk defa kullanacaksınız cihazdayken biçimlendirme yaparak kullanmalısınız.

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Merhaba. Bu durumu kontrol ettirmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Sd kartta sorun olabilir. Bunun için Samsung müşteri hizmetlerini arayınız 👍
Tabletler
Kartta sorun yok, diğer cihazlarda SD Kart sorunsuz bir şekilde okunuyor.
Anonymous
Not applicable
Tabletler
O zaman cihazda vardır uzaktan destek almaktan başka çareniz yok 👍
Solution
Tabletler
Pasif görüntü haline dönüşmüşlerdir.Oyunları tekrar kurman gerekiyor maalesef.Herhangi bir tasıma işlemi yapmadan önce hafıza kartını ilk defa kullanacaksınız cihazdayken biçimlendirme yaparak kullanmalısınız.
Solution
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Merhaba. Bu durumu kontrol ettirmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
0 Likes