cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SM-T290 DURDUK YERE KİLİT EKRANINA GEÇME SORUNU!

(Topic created on: 03-04-2022 10:16 PM)
386 Views
RoseGalaxyTabA8
Expert Level 2
Options
Tabletler

Merhaba, 

Son birkaç gündür SM-T290 cihazımda uygulamalarım ve oyunlarımda biraz geziyorum sonra home tuşuna basıyoeum uygulamalardan çıkmak için, fakat ana ekrana döndüğüm anda tablete siyah bir ekran gelip doğrudan kilit ekranına atıyor. Bu durumdan rahatsızım açıkçası.. Son güvenlik güncellemesini yapınca günler sonra olmaya başladı bu sorun.. 
Neden böyle olduğunu bilen var mı?
Yardımınız için teşekkürler.. 

Not: Bir Allah'ın kulu yardım etsin. 

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tabletler
İsterseniz bir Hata Raporu gönderin.
Eğer sorun çözülmezse Samsung Yetkili Servis'ine tabletinizi verebilirsiniz.
Açıkçası aklıma gelenler sadece bunlar, daha basit çözümleri varsa bilmiyorum üzgünüm.
Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

Solution
Dark_Side
Expert Level 5
Tabletler
One UI Ana Ekran uygulamasının önbellek ve verilerini silip bakabilir misiniz bir daha

View solution in context

Solution
Tabletler
One Ui Ekranı ile ilgili bir sıkıntı da olabilir. Ama eminim siz verilerini silmeyi denemişsinizdir :)
Rica ederim

View solution in context

15 Comments
Solution
Tabletler
İsterseniz bir Hata Raporu gönderin.
Eğer sorun çözülmezse Samsung Yetkili Servis'ine tabletinizi verebilirsiniz.
Açıkçası aklıma gelenler sadece bunlar, daha basit çözümleri varsa bilmiyorum üzgünüm.
Teşekkürler, iyi geceler dilerim
Tabletler
Teşekkür ederim cevabınız için. Şimdi hata raporu gönderiyorum umarım yardımcı olurlar.
Solution
Tabletler
One Ui Ekranı ile ilgili bir sıkıntı da olabilir. Ama eminim siz verilerini silmeyi denemişsinizdir :)
Rica ederim
Tabletler
Teşekkür ederim one ui ana ekranın verilerini sildim umarım bir daha böyle bir sorun yaşamam..
Tabletler
Yok ya 6 ay bekleyebilirim de 2 yıllık güncelleme programında bulunması biraz üzücü oldu sorunlar felan açısındsn..
Solution
Dark_Side
Expert Level 5
Tabletler
One UI Ana Ekran uygulamasının önbellek ve verilerini silip bakabilir misiniz bir daha
Alfatürk
Expert Level 5
Tabletler
Katılıyorum
Tabletler
Veriyi komple sildim. Önümüzdeki günlerde devam eder mı sorun yakından inceleyeceğim.. Cevabınız için teşekkür ederim umarım cihazımdakş sorun kalkar..
Dark_Side
Expert Level 5
Tabletler
Rica ederim kardeşim inşallah 👍🏻😊