cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

✅️👇 | Samsung Galaxy Tab 8 Uygun Fiyatıyla Rakiplerine Meydan Okuyor!

(Topic created on: 3 weeks ago)
466 Views
Sisyphe
Expert Level 5
Options
Tabletler

Samsung'un sevilen tablet serisi Galaxy Tab S8, cazip indirimlerle teknoloji severlerin erişimine sunuluyor.

image

Samsung'un Galaxy Tab S9 serisini piyasaya sürmesi, Galaxy Tab S8 serisinin değerini düşürmüyor. Aksine, Galaxy Tab S9'un satışa sunulmasıyla birlikte, Galaxy Tab S8 serisi indirimli fiyatlarla daha cazip hale geliyor.

Özellikle ABD'de, Samsung Galaxy Tab S8, 8GB RAM ve 128GB SSD özelliklerine sahip WiFi modeli için 549 dolarlık indirimli bir fiyatla satışa sunuluyor. Galaxy Tab S8+'ın fiyatı ise 899 dolardan 799 dolara düşürülmüş durumda. En büyük model olan Galaxy Tab S8 Ultra ise 1.099 dolardan 919 dolara indirilmiş. Bu indirimlerle birlikte, eski cihazlarınızı takas yoluyla verirseniz, Samsung anında 528 dolara varan ek indirimler sunuyor. Bu da teklifi daha da çekici kılar.

Samsung Galaxy Tab 8 Uygun Fiyatıyla Rakiplerine Meydan Okuyor!

Galaxy Tab S8 serisi, premium bir Android tablet deneyimi sunuyor. Şubat 2022'de piyasaya sürülen bu tabletler, Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile güçlendirilmiş. Cihazlar, 120Hz yenileme hızına sahip S-AMOLED ekran, etkileyici kameralar, büyük pil kapasiteleri ve S Pen desteği gibi özelliklerle donatılmış.

Galaxy Tab S8 11 inç LPTS ekran sunarken, Galaxy Tab S8+ 12.4 inç AMOLED ekran ile geliyor. En büyük model olan Galaxy Tab S8 Ultra ise 14.6 inçlik dev bir S-AMOLED ekran taşıyor. Yakında OneUI 6.1 güncellemesi alacak olan bu tabletler, Galaxy AI özelliklerini de beraberinde getirecek.

6 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Eline emeğine sağlık 😊

View solution in context

Solution
Tabletler
Emeğine sağlık

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Benim için hiç sorun değil istersen açabilirsin sende herkes açabilir benim konularımı tekrar bir mahsuru olmak

View solution in context

Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Tabletler
Eline Şağlık dostum. 😊
Konu hakkında Yorumum iyi ama Tercihen Lite'lari seçerim.

View solution in context

Solution
stony_hearted
Active Level 4
Tabletler
tesekkürler paylasım için🥰

View solution in context

Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Tabletler
Eline sağlık dostum bu haberi gerçektende okumamıştım :)

View solution in context

22 Comments
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Eline emeğine sağlık 😊
Sisyphe
Expert Level 5
Tabletler
Konu tekrarı olmadı inşallah?
Az önce açtığım konuyu sildim, s20 uyardı aynısını sen açmışsın. Sildim sonra 😊
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Hangisi
Sisyphe
Expert Level 5
Tabletler
Bu başlık
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Benim için hiç sorun değil istersen açabilirsin sende herkes açabilir benim konularımı tekrar bir mahsuru olmak
Sisyphe
Expert Level 5
Tabletler
Yok öyle değil, tekrar olunca modlar ilk başlığın altına mesaj olarak taşıyorlar o yüzden. Öyle de sevmiyorum ben.
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
👍
Sisyphe
Expert Level 5
Tabletler
O tekrar olmuştu sildim.
Bu da tekrar mı oldu acaba?