cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung ue50tu8000uxtk ayıplı ürün

(Topic created on: 11-25-2023 06:08 PM)
247 Views
kaya2323
Active Level 1
Options
TV

SAMSUNG UE50TU8000UXTK markalı tv garantisi bittikten 15 gün sonra arıza verdi ekran kayıp tv açılıp kapanıyor ve kumanda ile hiç bir işlem yapılamıyor servis bakıp panel arızası dedi bunun için 9.700 küsür bir fiyat istedi. Tv yi 5762 tl ye almıştım. Kaliteli ürün kullanıp bu tarz muhabbetlerden kaçmak istemiştim ancak internette yaptığım araştırmalar ve çevremdeki insanların yorumunu duyunca markaya olan güvenim tamamen yerle yeksan oldu. Bu Ürünü kullanan hemen herkeste garanti bitiminden hemen sonra bu arızayı verdiğini öğrendim. Ne yazık ki.. katiyen bu marka ile bir daha çalışmayacağım ve hukuki işlemleri başlatacağım. Bu dolandırıcılık değilde nedir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba kaya2323,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
ATC_Galaxy
Expert Level 1
TV
Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
kaya2323
Active Level 1
TV
Öyle yapacağım zaten
metobet
Active Level 4
TV
Samsunga cihazin değisimi istediğinizi mail olarak yazin.sonrasinda e devletten tuketici hakem heyetine basvurup bekleyin😊
kaya2323
Active Level 1
TV
Öyle yapacağım 👍🏻👍🏻
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba kaya2323,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD