cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung tv şikayet

(Topic created on: 04-11-2024 03:46 PM)
157 Views
Ayhan_Şahin
Active Level 1
Options
TV

Tekrar merhaba Bugün yani 11.04.2024 tarihinde Samsung çözüm ekibinden Oğulcan bey zahmet edip aradı Diyeceksiniz ki aradıda ne oldu? Hiçbir şey şimdiye kadar duyduğun sözler tekrarlandı Altı defa değişimi yapılan ürünün şimdi normal olduğu söyleniyor madem normal neden altı defa değişti veya neden para teklif ettiniz ya da neden bir üst model vereceğiz diye söylediniz şimdi gelmişler resmen benimle dalga geçiyorlar bunu kabul etmem gerektiği söyleniyor Hayır kabul etmeyeceğim en sonunda televizyonu alıp genel müdürlüğün önüne gidip kapılarına fırlatacağım Piyasadan satışını bile kaldırdığınız ürünü bana zorla kakalayamazsınız Benim televizyonumu değiştireceksiniz

Ayrıca sesimizi duyurmamıza yardımcı olan members ekibi sizlere de sesleniyorum burada yazmamıza engel olmaya çalışmayın

0 Likes
9 Comments
Bordo
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba Ayhan_Şahin,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
F123468
Active Level 3
TV
Kardeşim bu samsung tvler hep sıkıntı ya neo qled bende ilerde almayi düşünüyorum ama geçmiş olsun o kadar para vermesisn q90c son model ondada bu sorunlar oluyorsa napcaz biz
0 Likes
Ayhan_Şahin
Active Level 1
TV

Sakın Amerika'yı yeniden keşfetmeye çalışmayın tecrübelerimizden faydalanın kesinlikle almayın aldırmayın
yoksa zevk için aldığımız cihaz sonunda sizi sinir hastası olmanıza sebep oluyor Samsungmu bir daha tövbe....

0 Likes
F123468
Active Level 3
TV
Kardeşim Senin tv yamuk mu yani ekrani çatlak mi bayiden mi aldin yoksa İnternetden
0 Likes
Ayhan_Şahin
Active Level 1
TV

Bayiden aldım ekranı yamuk kavisli

0 Likes
F123468
Active Level 3
TV

Kardeşim en iyi seni ben anlıyorum ben tv almak düşünüyordum neo qled ama hep sıkıntı oluyormus yok piksel bulaniklasma bulutlanma titreme donma bendede 108 cm smart var maçlarda bulaniklasma var kafayi yicem maç izlenmiyor ps5 fifa 24 oynamıyorum bulaniklasma hep delirecem bende ya en sevdim futbol ama hep sıkıntı ekran net değil bulanik görüntü maçlarda ps5de fifada tv almak baya işkence gibi ya o kadar para ver en son modelini al  sorun çıkıyor

0 Likes
Ayhan_Şahin
Active Level 1
TV

Aslında ben Sonyciyim ama maalesef bu düzenbazların yüzünden Sony Türkiye'den çekildiği için ekranı büyütmek istediğimde iyi bir marka olarak düşündüğüm Samsung'dan almayı tercih ettim fakat yanılmışım

0 Likes
F123468
Active Level 3
TV
Kardeşim valla geçmiş olsun ya benim korktuğum senin başına gelmiş seninki son model o kadar para vermişsin yakında 95C serisi çıkar onu bekle onu almak için her şeyi yap bence bedavaya tabiki
0 Likes
Ayhan_Şahin
Active Level 1
TV

Güzel dileklerin için teşekkür ederim ama pek bedavada sayılmaz ne söylersen söyle adamların umurunda değilki

Avrupa'da olsun da bunu yapsınlar bakalım

Şimdilik sabrediyorum umudum kesildiği anda Kore'ye yazacağım

0 Likes