cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung smart tv

(Topic created on: 04-02-2024 02:18 PM)
87 Views
F123468
Active Level 3
Options
TV
Benim 43mu7000 model samsung tv var ekranda titreme donma oluyor ve bulaniklasma bu canımı çok sıkıyor yavaş sahnelerde birden titreme oluyor sonra düzeliyor sonra altta hareketli reklam olduğu zaman titreme oluyor bittikten sonra düzeliyor canli futbol maçlarında bulanık görüntü var atv show vs bi kanal acıyorum açar açmaz titreme donma oluyor 3/4 saniye sonra düzeliyor ama sonrada titreme donma oluyor dizi izliyorum birden insan yürüyor hizli hizli ekranda kare kare görüntü oluyor benim bu samsung çektiğim nedir ya hayatta en büyük zevkim tv izlemek ondada bissuru sıkıntı var kafayı yicem bu tvda samsung son model alsakda hep böyle sıkıntılar var ne alacam valla bilmiyorum qled en iyisi neo qled ondanda aynı sıkıntılar var biri yardım etsin Tamamem 100de 100 sorunsuz bi tv varmi en iyi samsung diyorlar en son modelinde bile aynı sıkıntılar oliyosa telefon olsa iphone alıp rahatlarız ama TVda hep sorun oluyor biri yardım etsin nolir samsung neo qled alsam 90C son modeli ondada aynı sıkıntılar varmis ee bjz ne alacaz o kadar para verip bide panel arızası vs bilen varsa yazsın canımi çok sıkıyor
0 Likes
1 Comment
TV
Maalesef bendede aynı sorun var samsung benimkide
0 Likes