cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung TV Sürekli Hata İle Karşılaşıyorum Ve Sorunum Çözülmüyor

(Topic created on: 02-10-2024 12:56 PM)
92 Views
samet-kaya
Beginner Level 2
Options
TV

Yaklaşık 2-3 ay önce ofisime Samsung markasından 65 inç Crystal  UHD 4K  CU8000  TV  satın aldım. Ancak satın alma TV ile uzaktan bağlantı kuramıyorum. Farklı  bilgisayarlar , telefonlar ve çeşitli internet bağlantılarını denememe rağmen  sürekli  sorun yaşıyorum ve  yeşil ekran hatası alıyorum. Ürünü üç kez değişim için gönderdim, ancak her fırsatta aynı  sorunla karşılaşıyorum. Yaşadığım şehirdeki  yetkili servis  de sorunu kabul etti, ancak çözüm konusunda herhangi bir adım atılmadı. Yaklaşık üç aylık süre boyunca TV'yi kullanamadım ve bu durum ofisimdeki toplantıları ve sunumları yapmamı engelledi. Her gelen üründe aynı sorun  gözlendiği için seri üretimde bir hata olduğunu düşünüyorum. En son gelen üründe sorun devam ederken, Samsung genel merkezi ısrarla indirimimi gidermeyi reddetti ve son görüşmemizde televizyonu alıp genel merkeze götürerek kontrol etmeyi teklif etti. Bu durum kabul edilemez. Sıfır bir ürünü neden taşımaya zarar görmeye izin verin? Sunulan çözüm, 'Herhangi bir işlem yapılamaz, artık değişim de yapmayız' şeklindeydi. Böyle bir kurumsal olamaz. artı ek olarak servis ücreti talep etmektedir. Bu durumla karşılaşmam için çok üzüntü ve hayal kırıklığına uğradım.  

1 Comment
Anonymous
Not applicable
TV
Thh onlara ağzının payını verir merak etmeyin 👍
0 Likes