cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samantha hakkında sıkça sorulan soru

(Topic created on: 06-02-2021 06:36 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Cevap aşağıda👇

 
İnsanlar bu AI Samsung maskotu üzerinde basitleşmeyi bırakamıyor
 
 
image
 
Resmi olmayan (ama biraz resmi) bir Samsung maskotu / 3D avatarı, birkaç gün önce içerik oluşturucunun web sitesinde bir resim galerisi keşfedildikten sonra interneti kasıp kavurdu. Sam - Samantha'nın kısaltması - bir AI avatarı değil, Lightfarm tarafından Samsung'a ait bir pazarlama şirketi olan Cheil ile işbirliği içinde oluşturulan bir 3D maskottur .
 
Sam herhangi bir ticari üründe veya reklam kampanyasında kullanılmamıştır ve gelecekte bunun olması pek olası değildir. Daha fazla popülariteye ihtiyacı olduğundan değil çünkü görünüşe göre insanlar onun üzerinde oynamayı bırakamıyor .
 
Lightfwarm, ilgi odağı olmadan önce Samantha'nın 2 boyutlu bir modeline sahipti . Ancak, karakter modeli ' 3D versiyonunda sosyal ağlara geri dönmek için tamamen yeniden tasarım' geçirdi. Lightfarm ve Cheil'in muhtemelen beklemediği şey, Samantha'nın, makyajını takiben sosyal medyaya yeniden katılır katılmaz hayran yapımı er*tik materyallerin konusu haline gelmesiydi.
 
Basitçe söylemek gerekirse, sayısız sosyal medya kullanıcısının, Sam'in büyük, mavi, dijital gözlerinde kaybolduktan sonra Avatar'ı 'waifu' olarak kabul etmesi ve Sam'in çizimlerine aval aval bakmaları uzun sürmedi . Ve merak ediyorsanız, 'waifu' , bir kişinin kendisine çekildiğini hissettiği, çoğu zaman romantik bir şekilde bir anime karakterini tanımlayan bir internet argosudur . Söylemeye gerek yok, Samantha birkaç saat, hatta dakikalar içinde anında bir m*m* ve birçok er*tik hayran kurgusunun kaynağı oldu.
 
Avatar sosyal medyada patladıktan sonra Sam'in resimleri Lightfarm web sitesinden kaldırıldı, ancak sayısız sosyal medya gönderisi kaldı. Ve Samantha hiçbir zaman resmi olarak Bixby gibi yapay zeka asistanlarının yerini alması amaçlanmasa da , şimdi bunun olma ihtimali daha da zayıf. Ama kim bilir?! NEON yalnızlığınızla savaşacak kadar ilerlediğinde belki de Samantha 'hayata döndürülecek ' .
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
6 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba

Resmi bir haber olsaydı zaten Samsung un basın kaynaklarından öğrenirdik

Biliyorduk böyle olacağını 😂 😀

Arkadaşlar sizlere tekrardan diyorum samsung dışı haber sitelerine inanmayalım resmi bilgiler samsung basın bildirlerinde mevcut
SeyyitEfendi
Active Level 7
Samsung Members
Resmi değil ama biraz resmi😆😆
ben006
Expert Level 5
Samsung Members
Delinin teki kuya 1 tas ati herkezte aynisi yapti 😂
alperby
Active Level 4
Samsung Members
Nasıl kullanıcaz ve ne işe yaracak, bilginiz var mı?

#samsungnewassistant #asistansam #sam #samsungsam 
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim

Yalan bilgi doğrulandı zaten belliydi yalan olduğu resmi bilgilerde yoktu
xloover
Active Level 7
Samsung Members
Böyle bir bilgi bence çok doğru değildir.Ha doğru olsa bile en üst segmente gelebilir.