cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 6.1

(Topic created on: 03-28-2024 03:13 PM)
132 Views
Ferhat-A34
Active Level 6
Options
Galaxy A
Yapay Zeka bize gelmeyeceğine göre yeni olarak ne bekliyoruz?

Yeni özellikler eklenecek mi yoksa performans/batarya artışı falan mı?
409 Comments
ardaS23Plus
Active Level 5
Galaxy A
hayırlısı olsun
karaaslanakif
Active Level 1
Galaxy A
Yani şu çevirmen işi biraz bozdu türkçe dil desteği yok bir de AOD özelliği yok onun dışında diğer özellikler güzel diye düşünüyorum 
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy A
6.1 yayınlandı forumda herkes bunu yazıyor bende kendi görüşümü yazmak istedim öncelikle şunu söyleyeyim Türkçe desteği olmadığı için 6.0 dan farksız geldi sebebini hemen açıklıyorum 😇

Sözlü çevirmen 
Arama esnasındaki canlı çeviri
Ses kaydedici içindeki metine çevirme
Mesajları çevirme 
Türkçe desteklemediği için verimli biçimde kullanamıyoruz 🤨

Kullanabildiğimiz
Yapay zeka sayesinde obje silme/ yer değiştirme vb.
Google circle to search 
gramer ve yazı stili önermesi 
Notlardaki ve samsung tarayıcı üzerindeki özetleme güzel çalışıyor ama
notlarda örn. 40 sayfalık bir pdf var ve özeti lazım işte burda olmuyor sayfa sayfa özetlemeniz lazım malesef, gelen güncellemelerle ve kullanıma bağlı daha da gelişeceğini düşünüyorum😃

Kamerada filan herhangi bir iyileştirme güncelleme olmamış 6.1 özellikleri kısılıp verilmiş (Fotoğraf süper hdr ve Kamera algoritması verilmemiş)🤔

Aod özelliği ve canlılık ayarı da gelmemiş 🤦

Bazı buglar düzeltilmiş özellikle önceki postlarımda Bölünmüş ekran hatası vardı o hata artık yok 🥰

Navigasyon çubuğundaki çizgiyi görünmez kullanma özelliği malesef gitmiş tam ekran kullanmak daha keyiflidi ama fazla sorun da değil ayrıca 6.1 in Pil performansını konuşmak için şu an erken 1 2 hafta kullanmak lazım🫡

Siz ne düşünüyorsunuz?🤗🫡
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy A
Şu forumda iyi yazan biri gördüm 😂
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy A
😂😅 elimden geldiğince düzgün yazmaya çalıştım valla hocam
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy A
S23 ailesi şikayetler başladı da herkes foruma paylaşmış
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy A
Yani şikayet edilecek şu an sadece aod var birde dil desteği adamlar temmuz ağustos dediler zaten o yüzden şu an için şikayet etmek amlamsız geliyor ağustosda verilmezse zaten burda konuşuruz
teyyo
Active Level 7
Galaxy A
Vallahi ben oruç kafayla hiç kontrol etmeden sövdüm baya hiçbir şey gelmedi diye. Ancak kafayı toparlayınca gördüm ki güzel olmuş. Aod ile kilit ekranın aynı olması dışında sorun yok. Pil önemli, bakalım o nasıl oldu
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy A
Evet aod gelse güzel olurdu umarım sonraki güncellemelerde verirler,
özellikler gelmeye geldi ama kullanamıyoruz o biraz kötü malesef umarım ağustosda dil desteğini de veirler vermezlerse bir anlamı yok çünkü
pil konusu da bence daha stabil olmuştur diye düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun 1 2 hafta sonra yazarız nasıl olsa 😃
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Yakında Türkçe desteği gelecek kardeşim. 😊