cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

MODLARIN DİKKATİNE MİKROFON SİMGESİ

(Topic created on: a month ago)
374 Views
Emmi_S22Plus
Expert Level 1
Options
Samsung Members

image

Samsung klavyedeki Sesli yazma simgesi yer değişikliği tasarımı tabiri caizse tam anlamıyla saçmalık ötesi olmuş.!

Sesli yazma simgesinin taşınarak klavyenin önceki tasarımına dönüştürülmesi veya kullanıcının isteğine bağlı olarak gerekli düzenlemenin yapılabilmesi için ilgili birimlere Samsung kullanıcı talep ve şikayetlerini bildirmesini rica ediyoruz.

benle benzer düşünen arkadaşların beğeni ve yorumlarıyla konuya desteğini bekliyorum. 
teşekkürler 
22 Comments
Hasancanyldz
Active Level 7
Samsung Members
Allah başka dert vermesin
CanFe
Active Level 5
Samsung Members
Samsung forumda adam neyden bahsetsin başka hocam. Önceden olan özellik güncelleme sonra yer degiştirmiş. Adam belki bu cihazı en başta orada mikrofon logosu olduğu için beğenip aldı.
Hasancanyldz
Active Level 7
Samsung Members
Yahu öyle olsa ne olur olmazsa ne olur Sanki Nedir yani
CanFe
Active Level 5
Samsung Members

Hocam aşağıdada olsun, eski yerindede olsun. Yer değişti diye adam alışkanlıklarından vazgeçmek istemiyor olabilir. Antalya yolculuğunuzun google haritalar ekran görüntüsünü gönderi olarak atmışsınız foruma daha önce. Arkadaş forumu sizden daha amacına uygun kullanıyor. 

CanFe
Active Level 5
Samsung Members
Kesinlikle ben, klavyeyi gizleme tusunu kapatarak altta bosluk olmadan kullaniyordum. Şimdi bu yüzden sesle yazma olmayacak mı yani? Saçmalık
byrmclk05
Active Level 7
Samsung Members
Alttaki boşluğu kapamayı yeni öğrenen ben 😂 gizlemeyi kapasanda o boşluk var sanıyordum. Teşekkürler 😅
Hasancanyldz
Active Level 7
Samsung Members
Bu şekil çok güzel olmuş
0 Likes
Hasancanyldz
Active Level 7
Samsung Members
Bence boş Ötesi konu
0 Likes
Hasancanyldz
Active Level 7