cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

7000 Beğeniye Özel Fotoğraf Yarışması ❤️ 📸

(Topic created on: 04-27-2024 10:15 AM)
142 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Merhaba Değerli Members Üyeleri,
Fotoğraf Yarışmama Hoşgeldiniz😍

7000 beğeniye ulaştığım için çok mutluyum sizlerin bana verdiğiniz destek içinde çok teşekkür ederim😊

Yarışmamızın Kuralları:
●Sadece 1 tane Fotoğraf atabilirsiniz.
●Selfie fotoğrafı atmasanız daha iyi olur ve ay fotoğrafı yasaktır.
●Cihazın modelini belirtmek size kalmış ama yinede belirtirseniz güzel olur.
●Yorumlarda hakaret,kötü söz,kırıcı şeyler söylerseniz elenirsiniz o yüzden lütfen söylemeyin.
●Güzel bulduğunuz fotoğrafları beğenin ama beğendiğiniz bir fotoğrafında beğenisini geri çekmeyin.
●Beğendiğiniz fotoğraflara yorum yapabilirsiniz ve bu yarışmanın kazanananı siz belirleyeceksiniz yani yorumlardaki fotoğrafların beğeni sayısı sıralanıp kazanan ortaya çıkacak.
●Yarışmanın bitişi 27 nisan yani yarın saat 16.00'da sona erecek olup yarışma bittikten sonra atılan fotoğraflar,beğenilerde geçersiz sayılır ve yarışma bittikten sonra en geç 1 saat içinde sonuçlar açıklanıp en kısa sürede ödüller verilecektir.
(Bu kurallar yarışmamızın adil olunması, eğlenceli ve güzel vakit geçirilmesi için konulmuştur zaten bu yarışmaların amacıda eğlenmek ve güzel vakitler geçirmektir)

image
 Ödüller Kazanan 5 kişiye verilecektir.

1. Members üyesine 250 beğeni ❤️ ve dm tebrik mesajı 👏
2. Members üyesine 200 beğeni ❤️ ve dm tebrik mesajı 👏
3. Members üyesine 150 beğeni ❤️ ve dm tebrik mesajı 👏
4. Members üyesine 100 beğeni ❤️ ve dm tebrik mesajı 👏
5. Members üyesine 50 beğeni ❤️ ve dm tebrik mesajı 👏

Bu benim ilk fotoğraf yarışmam o yüzden elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım herkese başarılar 😊

Değerli members üyeleri fotoğrafları beğenirken adil davranacağınıza inancım tamdır ve bol katılımlı bir yarışma olsun.Yarışmayı kazanan veya kazanamayan herkesin attığı fotoğrafa beğeni ve çözüm vereceğim.

141 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Bende diyordum ödüller biraz daha Artsaydı İyi yaptın kardeşim. 😊
Yarışma Bitsin bir kaç önerim olacak sana.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Samsung Members
Böyle daha iyi oldu aslında ilk 1,2,3 kazanan yapmıştım sonra düşündüm 4 ve 5'ide ekleyip ödülleri 2.defa arttırdım daha iyi oldu gerçekten bekliyorum önerilerini 😊
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen, 😊
Şuan Benim Yarışmayla Aynı oldu. İstersen daha da Fazla Yapabilirsin ama Dağıtması zor oluyor biraz. 😅
Düşüncene sağlık Kardeşim Beğeni falan önemli değil. ❤️
CanerS21Fe
Expert Level 5
Samsung Members
Dahada arttıramam en fazla bu kadar yapabildim dağıtması dediğin gibi uzun sürecek ama herhalde en geç 2 günde bitiririm 😅
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen öyle. 😊
Mecburi Beğeni sınırı Bulunmakta Ben bugün bi yarısı tamamlayacağımdır.

Bir daha Ki Yarışmada 350 Civarı yapacağım beğenileri. 😊
Sende o zaman yakın yada Sonra O civarda Yaparsın Caner kardeşim.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Samsung Members
Evet Deniz kardeşim beğeni sınırı limiti benim için önemli değil ama ben veririm beğeniyi o limiti sıfırlayabiliyorsun 😉 😅
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Biliyorum kardeşim. 😊
Güvenim tam sana Zaten, Böyle güzel iki Yarışma Oldu valla İyi oldu. Tabi öyle her zaman yapmamak gerekli Forumu Meşgul etmemek için. Birahane ki 10.000'inde Gayet güzel olacak bence kardeşim benim.❤️
CanerS21Fe
Expert Level 5
Samsung Members
Evet her zaman olmaz dediğin gibi ara sıra yapmak yeterli inşallah bizlerden başka kişilerde bu yarışmayı yapmaya devam eder yorumların için teşekkür ederim 😊
Solution
Directory77
Active Level 5
Samsung Members
Bu da benden. J7 Pro2017 ile çekildi. Deniz ve Kum🌊☁️20210209_143558-01_5608_1714202070.jpg
Solution
nurylmz34g
Expert Level 3
Samsung Members
Hayırlı olsun 🙏🙏j8 den 20200706_153011_1000007707_1710928476.jpg