cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 serisi kullanıcılarına tanımlanan kupon

(Topic created on: 04-15-2024 11:31 AM)
98 Views
BlackTR
Active Level 2
Options
Promosyon
Birkaç ay önce s24 ultra cihazı aldım ve samsung members uygulaması aracılığıyla galaxy markette kullanılmak üzere 1500 lira değerinde bir kupon kodum olduğunu gördüm. 17 Nisan son kullanma tarihi olan bu kodu birkaç gün önce kullanmaya çalıştığımda kod kullanıldı hatası aldım. Bununla ilgili samsung desteğe geri bildirimde bulunmuştum. Kodumu verdim ve durumun olası sonucu için bugünü beklemiştim. Az önce tarafıma ulaştılar fakat kodumun geçersiz olduğunu ve 15 hane olarak verilen bu kod ile ilgili bir ödeme yapılabilmesi için kodun 11 haneli olması gerektiği söylendi. Kodu kullanmam için sadece 2 gün kaldı ve ben hala aynı hatayı alıyorum. Bu konuyla ilgili ne yapmam gerekiyor?

image

image

Gerekli ss leri ekledim. Kodumun bulunduğu sayfanın da Ss i var fakat topluluğa kodu açık olarak paylaşmak istemedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 🙏
5 Comments
Promosyon
Store için o kupon oyun vs
BlackTR
Active Level 2
Promosyon
Evet, kullanamıyorum
0 Likes
Hamza03
Active Level 4
Promosyon
Arkadaşlar sadece oyun içinde kullanıyorsunuz başka değil mesela ben pubg oyununda 3850 UC aldım başkada bir işe yaramıyor
BlackTR
Active Level 2
Promosyon
Doğru, ben de farklı bir oyun için denedim fakat kullanamıyorum ki
0 Likes
Hamza03
Active Level 4
Promosyon
Uygulama alamıyorsunuz tema alamıyorsunuz oyun alamıyorsunuz ancak oyun içi kullanabiliyorsunuz