cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kablosuz kulaklık temizleme

(Topic created on: 05-18-2021 05:33 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Kılavuzu yayınlandı 

 
 Buds + , Buds Live veya Buds Pro kullanıcısıysanız
 
 
 
 
 image 
 
 
 
 Her gün kablosuz kulaklık takan herkes, kir oluşumunun yaygın olduğunu bilir, bu da sesi boğuk hissettirebilir ve hatta pilin yeniden şarj olmasını engelleyebilir 
 
 
 İzlemeniz gereken beş adım şunlardır:👇
 
 
 1. İşitme cihazının ucunu çıkarın ve yavaşça kaydırın. Hasarı önlemek için kulaklıktan ayırmak için güç kullanmayın.
 
 2. Kulaklık ucunu ve hoparlör ağ kapağını temizleyin. İşitme cihazlarındaki ve uçtaki kir veya tozu temizlemek için kuru bir pamuklu çubuk veya yumuşak kıllı bir fırça kullanın. Galaxy Buds + ve Buds Pro'daki hava kanallarını da temizlediğinizden emin olun .
 
 3. Kulaklığın kumaşındaki herhangi bir engeli ortadan kaldırmak için işitme cihazının içini yumuşak bir bezle dikkatlice temizleyin. Kaba kıllar onlara zarar verebileceğinden işlem sırasında metal veya çelik fırça kullanmaktan kaçının.
 
 4. Cihazdaki işitme cihazının ucunu değiştirin. Temizlik tamamlandıktan sonra kulak ucunu uygun şekilde takın. Cihazın ucuyla alttaki mandalı kapatın.
 
 5. Çubuğu ayrıca her iki kulaklıktaki şarj kontaklarını ve sensörü ve ayrıca şarj kutusunun içindeki kontakları temizlemek için kullanın.
 
 
 
 
 
 image 
 
 
 
 
 
 
 image 
 
 
 
 Samsung Galaxy Buds Live kullanıcıları için : Cihazın anatomik şekli nedeniyle, yalnızca 2. ve 5. adımlar geçerlidir . 
 
 
 
 
 İşitme cihazlarınızı temizlemeye ek olarak, orijinal cihaz kılıflarınızı ve engelsiz dahili şarj konektörlerini temiz tutmak da onları korumaya yardımcı olacaktır. 
 
 
 
 
 
 Kaynak : Samsung Meksika sitesi
0 Comments