cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

#Galaxy buds 2 cızırtı sorunu#

(Topic created on: 11-08-2022 10:26 PM)
334 Views
Aşkın45
Beginner Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ürünü alalı 2 gün oldu normal kullanımda ben bir problem göremedim fakat oyun oynayan biriyim ve oyunda benden cızırtı geldiğini söylediler yani sadece oyun içinde bi cızırtı oluyor sıfırladım ama düzelmiyor bunun için ne yapabilirim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Sadece oyunda oluyorsa, o oyun ile ilgili bir skinti vardir diye düşünuyorum. Farkli cihazda ayni oyun uzerinde deneme yaparak sorunun hangisinden kaynaklandigini anlayabilirsin. Sifırladigini da belirtmissin. Kulaklik kaynakli oldugunu düşunuyorsan samsung yetkili servisinden destek almalisin.

View solution in context

3 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Mikrofonla alakalı bir sorun mikrofon yerlerini temizleyin yumuşak diş fırçası ya da varsa kendi fırçası ile sonra ses kaydedici ile kayıt alın ya da birini arayın cızırtı oluyor mu diye kontrol edin. Sadece oyunda oluyorsa onu bilmiyorum.
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Sadece oyunda oluyorsa, o oyun ile ilgili bir skinti vardir diye düşünuyorum. Farkli cihazda ayni oyun uzerinde deneme yaparak sorunun hangisinden kaynaklandigini anlayabilirsin. Sifırladigini da belirtmissin. Kulaklik kaynakli oldugunu düşunuyorsan samsung yetkili servisinden destek almalisin.
Aşkın45
Beginner Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler farklı bi cihazla deniycem bakalım sorun nerede sonucunu unutmazsam buraya yazarım
0 Likes